Ňam Ňam Ňews

Ňam Ňam News

Léto je za kopečkem a naše řemeslná zmrzlina značky Bombato může být dalším lákadlem pro zákazníky i ve vaší kavárně, cukrárně, bistru, prodejně nebo restauraci. Nebojte se začít s Bombatem, se vším vám poradíme. Máme klasické příchutě (pravá čokoláda, voňavá vanilka, jahodová atd.) i ty originální pro zpestření (rakytník na pomeranči, zelený čaj, štýrský marcipán atd.). Proč Bombato?

 Venku sice řádí sníh a vichr, ale my zmrzlináři a cukrářky (a zmrzlinářky a cukráři) v ŇAM ŇAM už máme v srdci léto. Po Novém roce bilancujeme a hýříme nápady, jak letos potěšit vás – návštěvníky našich prodejen v čele s ŇAM ŇAM CAFE anebo třeba odběratele Bombata. A protože za chvilku už u nás vypukne fofr, využili jsme posledních volnějších dnů, kdy se můžeme v klidu sejít, sednout si k dobré večeři, vínku a popovídat si nejen o práci. A že už se z toho stává pěkná tradice
 
Proto jsme jeden lednový pátek, když jsme dopekli dorty, dopsali objednávky a připravili poslední kávy, zamířili do restaurace U Chalupů na Braškově. Byl to parádní večer: veselá nálada všude kolem, spousta lidí z našeho prima týmu a kupa přípitků, kterých není nikdy dost. Pan kavárník jich za ten večer pronesl nespočet. A najednou ejhle půlnoc. Ideální příležitost na další přípitek: Nová sezóno 2018, vítej :-) Jsme na tebe připraveni. 
 
 
 

Hledáme nové posily! Ale to možná nejdůležitější vám povíme už teď: proč stojí za to pracovat v našem sladkém světě?

1) Vaším oborem bude sladký svět poctivých dortů a zmrzliny

Uvidíte, že váš/náš obor vám bude leckdo závidět… Děláme samé dobroty – poctivě, dlouho a dobře. Naší prací lidem zpříjemňujeme život: naše výrobky tvoří kulisu rodinných setkání, rande nebo prostě obyčejných dnů, kdy se lidé chtějí odměnit nebo si vylepšit náladu. Zmrzlina, dorty, quiche – to jsou pozitivní emoce.

Naší prémiové zmrzlině Bombato věnujeme výjimečnou péči. Nejen při výběru surovin a v ŇAM ŇAM zmrzlinovém království, ale také na její další cestě za spokojeným konzumentem. A právě od toho je tu Bombator Radek Skůpa, zmrzlinářský poradce a kuchař.

Restauracím tak nabízíme servis, který v Česku není moc běžný: Bombator pomáhá zakomponovat Bombato zmrzliny do menu. „Zájemce o Bombato z řad šéfkuchařů a majitelů či provozních restaurací zvu na degustaci a společně vymýšlíme, jak zmrzlinou menu povýšit.“ To je výhoda pro restaurace, které kouzlo zmrzliny teprve objevují.

Zmrzlina má totiž celoroční využití a dezerty to jen začíná! Překvapte své hosty zmrzlinou v předkrmu nebo hlavním chodu. Jste z branže a vrtá vám to hlavou? Volejte Bombatora: 604 796 515.

Kdy naposled jste někomu poslali pohled „jen tak“? Ručně psaný pohled, to je něco jiného než rychlé sms... U nás, třeba nad šálkem dobré kávy, můžete v klidu popřemýšlet, komu tak uděláte radost a překvapíte ho sladkým pohledem.

Vybírat můžete ze tří motivů: zimní koláč a zátiší s dortíkem a kávou nafotila Pavla Sirůčková a stylizovaný obrázek naší kavárny vytvořil Jiří Brynda. A co napíšete na druhou stranu, to už je na vás. Známky máme a když budete chtít, postaráme se i o odeslání.

Mimochodem, pohledy z kavárny byly jedním z překvapení našich 4. ňamrozenin. Už jste viděli fotky?

 

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!