Ňam Ňam Ňews

Ňam Ňam News

Celé léto vyrábíme, kopečkujeme a rozvážíme zmrzlinu ostošest, a tak jsme si řekli, že si náš skvělý tým zaslouží taky chvilku oddechu. A tak jsme si druhý srpnový pátek užili letní grilování, které už je u nás v ŇAM ŇAM tradicí.

Jsme rádi, že se sešli lidé, kteří si mají co říct, dobře se baví a rádi se vidí i mimo pracovní dobu. To pak řeč nestojí, vychutnáme si společně grilovaného čuníka od mistra grilu Honzy, správně chlazené pivko, letní koktejly i čerstvé ovoce se smetanou. Počasí bylo příjemné, takže co víc si přát…

Děkujeme všem za účast a těšíme se zas příští rok :-)

Tak jsme jednou vyměnili kavárnu za rozhlasové studio :-)

Potěšilo nás, že nás do vysílání pozvala stanice Český rozhlas Region, kterou zaujalo, že naše zmrzlina Bombato z Velké Dobré uspěla na Gelato Festivalu 2019 a postupuje do evropského zmrzlinářského finále do Bologne.

Tam se už moc těšíme a jsme rádi, že můžeme reprezentovat náš domovský region i ČR 👍

V rozhlase to bylo fajn, moc milá paní moderátorka se nás ptala nejen na detaily ze soutěže, ale také třeba na to, jak vznikl název naší zmrzliny Bombato anebo kolik zmrzliny my sami denně sníme.

Záznam je k poslechu tu.

Děkujeme rozhlasu za pozvání. 

 Stejně jako nás baví zmrzlinu vyrábět, tak si o ní i rádi povídáme. Proto pro vás čas od času pořádáme v ŇAM ŇAM CAFE zmrzlinové degustace.

V polovině května jsme se zase jednou s vámi "nad kopečky" sešli. K ochutnání byla mimo jiné Bombato Letní hruška, která letos uspěla na soutěži o nejlepší řemeslnou zmrzlinu.

Vyzkoušeli jsme i kombinaci zmrzliny, kávy a alkoholu. K tomu pan kavárník vyprávěl, paní šéfzmrzlinářka na vše nenápadně dohlížela – a na konci byly všechny kelímky prázdné ;-)

Podívejte se na fotky, jak to u nás vypadalo.

Doufáme, že jste si podvečer užili stejně jako my.

A už teď vymýšlíme další degustaci, nechte se překvapit :-)

 

 

Letní sezóna je v plném proudu a my pro vás jako tradičně máme nejen vaše oblíbené dobroty, ale taky kupu novinek. Fešák na fotce je náš nový vyladěný dort s mangem, maracujou a karamelem. Špičkové suroviny sladěné do báječné chuti v elegantním provedení. Ideální dort, když chcete někoho (nebo sami sebe) překvapit něčím výjimečným. Doporučujeme s naší voňavou kávou :-)

Nezaháleli jsme ani co se týká nových zmrzlin a sorbetů. Přijďte ochutnat třeba Bombato Lesní ovoce – sorbet, který tvoří lesní jahůdky, borůvky, maliny a ostružiny. Nic víc, nic míň. Pro milovníky lehce slanějších chutí jsme připravili Arašídy první třídy. Oblíbená chuť burských oříšků, tentokrát ale nebudete muset nic chroupat, jen nechat na jazyku rozplývat osvěžující zmrzlinu...

Těšíme se na vaši letní návštěvu jako vždy v ŇAM ŇAM CAFE na Kladně, v TAKY ŇAM ŇAM v Tuchlovicích a v ŇAM ŇAM Zastávce.

 

 

Máme velkou radost! Výjimečnost naší zmrzliny Bombato byla potvrzena i odbornou porotou! Naše šéfzmrzlinářka Martina Březinová se stala jedním ze dvou vítězů prestižní soutěže o nejlepší řemeslnou zmrzlinu v ČR Gelato Festival Challenge 2019, které se účastnili zmrzlináři z celé republiky.

Každý přímo na místě vyrobil v časovém limitu jeden druh zmrzliny – a porota ocenila naši vymazlenou Bombato Letní hrušku, speciálně dekorovanou hruškovými chipsy a jemnou krajkou. Porota hodnotila chuť, strukturu, kreativitu a vzhled ve vitríně.

Ale tím to nekončí: jako spoluvítězové národního kola postupujeme do velkého evropského finále zmrzlinářské soutěže, které se bude konat příští rok v Bologni

Oceněnou zmrzlinu – stejně jako všechny naše další druhy, které také připravujeme podle vlastních receptur – můžete ochutnat v ŇAM ŇAM CAFE na Kladně, v TAKY ŇAM ŇAM v Tuchlovicích a na Zastávce ve Velké Dobré.

Naši zmrzlinu Bombato dodáváme také do kaváren, cukráren a restaurací, takže chcete-li svým zákazníkům nabídnout top řemeslnou zmrzlinu z české rodinné firmy, volejte přímo pana zmrzlináře a kavárníka Radka Březinu (608 555 070). 

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!