Ňam Ňam Ňews

Ňam Ňam News

Neseďte doma a přijďte k nám nejen za dobrotami, ale taky trochu za kulturou :-) Děje se toho u nás dost. 

První jarní den 21. března oslavíme piánko večerem s panem kavárníkem. Příjemné tóny, k tomu třeba sklenka vína a dobrá nálada.

A protože máme srdeční vztah k místu, kde ŇAM ŇAM CAFE stojí, moc rádi v kavárně opět uvítáme kladenského historika a publicistu pana Zdeňka Pospíšila, který povypráví o historii Amálky. Fotografie, příběhy, architektura, vzpomínky... Ve čtvrtek 28. března od 18:30 h.

Mnozí víte, že ŇAM ŇAM CAFE se čas od času promění i v malou galerii. Od poloviny března si u nás můžete prohlédnout díla kladenské výtvarnice Kateřiny Macháčkové.

Vychutnejte si u nás život všemi smysly. Těšíme se na vás!

Léto je za kopečkem a naše řemeslná zmrzlina značky Bombato může být dalším lákadlem pro zákazníky i ve vaší kavárně, cukrárně, bistru, prodejně nebo restauraci. Nebojte se začít s Bombatem, se vším vám poradíme. Máme klasické příchutě (pravá čokoláda, voňavá vanilka, jahodová atd.) i ty originální pro zpestření (rakytník na pomeranči, zelený čaj, štýrský marcipán atd.). Proč Bombato?

Republika si letos připomíná osmičková výročí a my ta „pětková“. Letos je tomu 25 let od založení naší rodinné firmy a taky pět let od okamžiku, kdy jsme otevřeli naši vysněnou kavárnu ŇAM ŇAM CAFE. Jak se naše cesta odvíjela, to si můžete přečíst zde.

Ňamrozeniny jsme oslavili jaksepatří po kavárensku. Pozvali jsme hosty, přátele a přiznivce a strávili příjemnou sobotu se spoustou povídání, dobrot a s živou hudbou, protože tóny piana k naší kavárně patří.

Paní kavárníková upekla speciální narozeninový dort – Harlekýn de luxe, k mání byly i tradiční limitované edice placek, hosté jedli, pili, hodovali a pan kavárník s nimi rozmlouval a i veřejně promlouval – a taky si zahrál na piano. Podívejte se, jaký to byl fajn podvečer a večer.

Děkujeme vám za přízeň. Máme vás rádi :-)

Přemýšlíte, kam vyrazit na Valentýna? Chtělo by to něco speciálního, že ano... Máme tip: vezměte svou lásku na irskou kávu do ŇAM ŇAM CAFE. Tenhle drink u nás nabízíme jen párkrát do roka a rozhodli jsme se, že letos ho poprvé uvedeme právě na Valentýna – ve čtvrtek 14. února od 16 do 20 hodin.

Irská káva je vymazlený kávový nápoj, do kterého patří výborná výběrová káva, kvalitní whiskey, poctivá smetana a třtinový cukr. Kávu pro vás bude připravovat pan kavárník – podívejte se, jak to u nás vypadalo loni.

No a nemusí zůstat samozřejmě jen u kávy ;-) Budou u nás k mání dortíky, zmrzlina Bombato nebo třeba dobré víno. Stolečky v zadní části kavárny jsou jako stvořené pro klidné posezení a špitání...

Zkuste letos rande po kavárensku a hlavně – mějte se rádi ♥

Proč hned od rána spěchat? Zkuste ráno aspoň na chvilku zpomalit a v klidu posnídat u nás. Od pondělka do soboty od 8 do 10 hodin vám připravíme mňamózní snídani naslano i nasladko.

Dopřát si můžete třeba dvě (vy)pečená volská oka s houstičkou našeho pekaře Ondry, jarní cibulkou a rajčátky.

Stylovou snídaní s vůní Francie jsou i naše quiche – křehký slaný koláč pečeme ve variantě masové i vegetariánské. Milovníky sladkých rán potěší domácí ovocný koláč.

Co vám budeme povídat psát, prostě přijďte ochutnat a omrknout naši kompletní nabídku.

A když si ke snídani objednáte i voňavé espresso či cappuccino, tak den prostě nemůže začít špatně :-)

 

 

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!