Ňam Ňam Ňews

Ňam Ňam News

Národní divadlo slavilo druhou květnovou sobotu 150 let od položení základního kamene a my jsme byli u toho. Na pozvání organizátorů jsme na náměstí Václava Havla zaparkovali náš retrovozík plný Bombata a dotvářeli historickou atmosféru celodenního programu. Noblesního ducha starých časů máme moc rádi, a tak nás těšilo potkat se s kameloty v historických kostýmech, velocipedisty i muzikanty – a samozřejmě s vámi, kteří jste dorazili.

Pro oslavy máme letos velké pochopení, protože sami v tomto roce máme jedno výročí: 25 let od prvního kopečku. Jestli tedy i vás čeká nějaká oslava či akce, kde byste chtěli náš sweet catering v čele se zmrzlinou Bombato, napište nám. Dodáme vám prvotřídní ovocnou a smetanovou zmrzlinu, dorty, všelijaké speciality i kávu :-) 

 

Rádi vyrážíte na výlety na kole? Tak to máme pro vás tip na sladkou zastávku cestou. Stavte se v naší pobočce Taky Ňam Ňam v Tuchlovicích, která leží jen kousíček od cyklostezky vedoucí až do Lán (anebo z Lán :-) ). Tuchlovicemi ale prochází i další cyklotrasa. Mrkněte na mapu a naplánujte si výlet s celou rodinou.

O příjemnou pauzičku se postaráme my. Máme pro vás samozřejmě tu nejlepší zmrzlinu Bombato v mnoha druzích, k tomu vynikající kávu, něco sladkého na zub, naše quiche a na osvěžení domácí limonády anebo lahvové pivo Herold z pivovaru v Březnici. Stojany na kola jsou jasňačka. 

 

Bonjour! Oznamujeme s radostí, že rodina Bombato se rozrůstá o další chuť. Tentokrát se těšte na sladkou Francii se špetkou soli. Nemusíte se bát, že by sůl zmrzlině dominovala: převládá chuť karamelu, který zjemňuje smetana a trocha soli jen umocňuje souhru chutí. Bretaňský slaný karamel budete moci již brzy ochutnat v ŇAM ŇAM CAFE a možná přijde i malé překvapení – sledujte náš Facebook

Nováčka v naší nabídce doporučujeme také našim odběratelům z řad restaurací a kaváren, protože tuto zmrzlinu můžete servírovat jak samostatně, tak díky ní vyšperkujete vaše dezerty. Slaný karamel si velmi dobře rozumí s ořechy (zejména vlašskými) a s čokoládovými dezerty. 

Důkaz? Fotka výše: Bombato Bretaňský slaný karamel v karamelové kleci s chlebem z vlašských ořechů a s čokoládovou omáčkou.

Prožít léto anebo dokonce celý rok ve světě chutí, voňavé kávy a zmrzliny... to vůbec není špatné! Uvažujete-li o nové práci, měli byste vědět, že u nás v ŇAM ŇAM teď hledáme nové kolegyně a kolegy na brigádu či HPP.

Nadšení pro zmrzlinu a zručnost velkou výhodou a naučíme vás i vychytávky jako na fotce  V našem fajn kolektivu se můžete ujmout těchto rolí:

  • obsluha v prodejně ve Velké Dobré a sezónním stánku na křižovatce Amerika
  • posila výrobního týmu zmrzliny v naší rodinné firmě ve Velké Dobré
  • cukrář/ka (pracoviště taktéž ve Velké Dobré)

Proč pracovat právě u nás? Tady je pár odpovědí. Detaily o jednotlivých pozicích si přečtěte tu. Těšíme se na vás! 

Léto je za kopečkem a naše řemeslná zmrzlina značky Bombato může být dalším lákadlem pro zákazníky i ve vaší kavárně, cukrárně, bistru, prodejně nebo restauraci. Nebojte se začít s Bombatem, se vším vám poradíme. Máme klasické příchutě (pravá čokoláda, voňavá vanilka, jahodová atd.) i ty originální pro zpestření (rakytník na pomeranči, zelený čaj, štýrský marcipán atd.). Proč Bombato?

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!