Ňam Ňam Ňews

Ňam Ňam News

Milí přiznivci našeho sladkého světa, v noci na 3. srpna poškodil naši kavárnu požár... Naštěstí se nikomu nic nestalo. Bude nám ale pár týdnů trvat, než dáme ŇAM ŇAM CAFE znovu do gala a než se u nás zase rozvoní káva. Mrzí nás to, že právě uprostřed léta vám tak na Amálské nemůžeme nakopečkovat Bombato, ani udělat radost dortíkem či limonádou. A místo elegantních zástěr oblékneme montérky.

Držte palce, ať vše zvládneme a můžeme vás tu brzy přivítat. Kdy se tak stane, to se určitě dozvíte z našeho Facebooku.

A jestli vás honí mlsná, moc rádi vás uvidíme v našich dalších provozovnách nedaleko Kladna – třeba to může být tip na výlet. Najdete nás na Zastávce u kruháku ve Velké Dobré, v Taky Ňam Ňam v Tuchlovicích (kousek od cyklostezky) a na křižovatce Amerika u Unhoště. Děkujeme za trpělivost a přízeň!

Naší prémiové zmrzlině Bombato věnujeme výjimečnou péči. Nejen při výběru surovin a v ŇAM ŇAM zmrzlinovém království, ale také na její další cestě za spokojeným konzumentem. A právě od toho je tu Bombator Radek Skůpa, zmrzlinářský poradce a kuchař.

Restauracím tak nabízíme servis, který v Česku není moc běžný: Bombator pomáhá zakomponovat Bombato zmrzliny do menu. „Zájemce o Bombato z řad šéfkuchařů a majitelů či provozních restaurací zvu na degustaci a společně vymýšlíme, jak zmrzlinou menu povýšit.“ To je výhoda pro restaurace, které kouzlo zmrzliny teprve objevují.

Zmrzlina má totiž celoroční využití a dezerty to jen začíná! Překvapte své hosty zmrzlinou v předkrmu nebo hlavním chodu. Jste z branže a vrtá vám to hlavou? Volejte Bombatora: 604 796 515.

Rádi chodíte s rodinou na kvalitní řemeslnou zmrzlinu? Víme, jak jsou takové chvíle s rodinou fajn, ale taky je nám jasné, že někteří z vás přitom starostlivě hledí do peněženky... Proto jsme se rozhodli zavést v našich ŇAM ŇAM prodejnách zvýhodněné rodinné lízné. Stačí si v našich prodejnách pořídit slevovou kartu Lízačka a při rodinném nákupu zmrzliny Bombato od nás dostanete každý čtvrtý kopeček naší prémiové zmrzliny zdarma. Takže když například vyrazíte jako čtyřčlenná rodinka na výlet či procházku a zastavíte se u nás na Bombato a dohromady si dáte osm kopečků, tak budete mít dva zdarma. Jednou z nemnoha podmínek je, že pro zmrzlinu musíte přijít všichni osobně, pro poslíčky sleva neplatí. Chceme totiž, aby zmrzlina spojovala. 

Podrobnosti, jak to s kartou Lízačka chodí, jak si ji pořídit a pro koho sleva platí, jsou k mání tu.

Když může být na hradech rodinné vstupné, ve vlaku rodinné jízdné, proč by u nás nemohlo být rodinné lízné? :-) Tak ho k nám se svými blízkými přijďte vyzkoušet.

Máte organizační talent a zkušenosti? Nebojíte se pestré práce? Je vám blízký svět zmrzliny a dortů? Tak to by se vám mohlo líbit na pozici provozně-administrativního dispečera/dispečerky v naší výrobně zmrzliny ve Velké Dobré. Hledáme nové kolegyně/kolegy, kteří jsou ve svém živlu, když vyřídí pár telefonátů s odběrateli, přijmou zboží od dodavatele, vypraví do terénu řidiče rozvážející naše dobroty a v mezičase třeba zkontrolují zásoby. Jste to vy? Přečtěte si podrobnosti a napište nám.

Na jaře správní zmrzlináři rozhodně nespí… no někdy nespí skoro vůbec :-) S dobrým počasím se rozjíždí sezóna, a tak jsme spíše v terénu než na webu. Proto vám přinášíme rychlý souhrn našich jarních novinek:

Zúčastnili jsme se soutěže Gelato World Tour, kterou pořádal na konci března italský výrobce zmrzlinářského vybavení firma Carpigiani. ŇAM ŇAM reprezentovala přímo naše šéfzmrzlinářka Martina Březinová, jež připravila parádní královský nugát s lískovými oříšky a čokoládou.

Přepadla vás při čtení chuť na zmrzlinu? Tak dobrá zpráva: otevřeli jsme po zimním spánku Taky Ňam Ňam v Tuchlovicích a sezónní stánek na Americe. Takže přijďte, přijeďte, přiběhněte :-)

A chystáme pro vás jedno překvapení, již brzy… Tak nás sledujte, třeba na Facebooku.

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!