Ňam Ňam Ňews

Ňam Ňam News

Republika si letos připomíná osmičková výročí a my ta „pětková“. Letos je tomu 25 let od založení naší rodinné firmy a taky pět let od okamžiku, kdy jsme otevřeli naši vysněnou kavárnu ŇAM ŇAM CAFE. Jak se naše cesta odvíjela, to si můžete přečíst zde.

Ňamrozeniny jsme oslavili jaksepatří po kavárensku. Pozvali jsme hosty, přátele a přiznivce a strávili příjemnou sobotu se spoustou povídání, dobrot a s živou hudbou, protože tóny piana k naší kavárně patří.

Paní kavárníková upekla speciální narozeninový dort – Harlekýn de luxe, k mání byly i tradiční limitované edice placek, hosté jedli, pili, hodovali a pan kavárník s nimi rozmlouval a i veřejně promlouval – a taky si zahrál na piano. Podívejte se, jaký to byl fajn podvečer a večer.

Děkujeme vám za přízeň. Máme vás rádi :-)

Proč hned od rána spěchat? Zkuste ráno aspoň na chvilku zpomalit a v klidu posnídat u nás. Od pondělka do soboty od 8 do 10 hodin vám připravíme mňamózní snídani naslano i nasladko.

Dopřát si můžete třeba dvě (vy)pečená volská oka s houstičkou našeho pekaře Ondry, jarní cibulkou a rajčátky.

Stylovou snídaní s vůní Francie jsou i naše quiche – křehký slaný koláč pečeme ve variantě masové i vegetariánské. Milovníky sladkých rán potěší domácí ovocný koláč.

Co vám budeme povídat psát, prostě přijďte ochutnat a omrknout naši kompletní nabídku.

A když si ke snídani objednáte i voňavé espresso či cappuccino, tak den prostě nemůže začít špatně :-)

 

 

To to letííí! Uprostřed všeho zmrzlinářského fofru jsme se ani nestihli pořádně zastavit u příležitosti 25 let naší rodinné firmy. V roce 1993 jsme totiž otevřeli první cukrárnu a začala tím naše pouť sladkým světem.

Začínali jsme tehdy s velkým nadšením a obrovským poválečným zmrzlinovým strojem. Nadšení přetrvalo, přidalo se k nim čtvrtstoletí zkušeností a taky špičkové italské technologie.

Dnes se na vás těšíme každý den v kladenském ŇAM ŇAM CAFE a v dalších provozovnách a naši zmrzlinu Bombato servírují slavné pražské restaurace i kupa zajímavých podniků po celé zemi. A k tomu pečeme dorty, quiche a taky jsme se zamilovali do prvotřídní kávy.

Za pětadvacet let jsme toho zažili spoustu. Důležitou součástí našeho příběhu jste vy: každá vaše návštěva u nás je zrnkem přízně, které nám pomáhá vytrvat. Díky, že jste s námi. Právě pro vás děláme svět sladší. 

Radek a Martina Březinovi

Výročí 100 let od založení Československa jsme si o víkendu připomněli „doma“ – v naší milé Velké Dobré. A slavili jsme stylově, jak se na kavárnu a cukrárnu sluší: na zahřátí jsme v našem stánku podávali voňavou kávu, silný čaj a punč paní kavárníkové.

Ze sladkého jsme sáhli po prvorepublikové klasice, upekli jsme Masarykovy koláčky, punčové řezy či věnečky a přidali jsme velmi oblíbené šlehačkové trubičky.

V lehce nevlídném počasí přišlo návštěvníkům něco sladkého a teplého vhod. Jsme moc rádi, že se i naše obec přidala k oslavám významného výročí a že jsme toho jako místní rodinná firma mohli být součástí.

Tak zase za 100 let…? Ba nééé, to dřív, uvidíte :-)

Léto u nás není žádná okurková sezóna, i když... okurkovou zmrzlinu jsme pro vás připravili taky :-) Stejně jako několik dalších limitovaných zmrzlin, podle toho, které ovoce právě dozrálo. A někdy to byla docela fuška, jako třeba v případě Bombato angreštu – ostatně podívejte se. Na horní fotce je zase zmrzlina z čerstvých, zralých, šťavnatých slív Malvazinek. Zkrátka v létě jsme jako zmrzlináři ve své živlu a jsme rádi, že k nám chodíte ochutnávat.

Vedle limitovaných druhů máme samozřejmě oblíbenou klasiku, přijďte si dát třeba náš bretaňský slaný karamel. Celé léto frčí taky ledová káva a další variace ledových nápojů založených na naší výborné kávě. 

V červenci jsme spolu s vámi taky trochu bublinkovali, totiž prožili pěkný prosecco podvečer. Pan kavárník připravoval drinky a povídalo se, popíjelo... 

Léto ještě nekončí, tak k nám přijďte, osvěžení je u nás vždycky dost. Těšíme se na vás v kladenském ŇAM ŇAM CAFE, ve zmrzlinovém baru v Taky Ňam Ňam v Tuchlovicích (skvělý cíl pro cyklisty), na Zastávce ve Velké Dobré a na křižovatce Amerika.

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!