Ňam Ňam Ňews

Ňam Ňam News

Hurá: v ŇAM ŇAM CAFE už zase voní káva a zní hlasy našich milých hostů. Úklid a rekonstrukce nám zabraly jeden perný měsíc a další drobnosti budeme ještě nějaký čas dokončovat...

Děkujeme vám za trpělivost a především děkujeme kladenským hasičům, kteří rychlým a chytrým zásahem přispěli k tomu, že se při požáru naštěstí nikdo nezranil, a také že kavárna neshořela celá. Pěkně zabrat nám tedy dal popílek, který byl skoro všude a dostal se i do přístrojů... Teď už je vše čisťounké a v provozu – a našem kávovaru vám připravíme nejlepší kávu široko daleko.

Přijďte se přesvědčit. 

Milí přiznivci našeho sladkého světa, v noci na 3. srpna poškodil naši kavárnu požár... Naštěstí se nikomu nic nestalo. Bude nám ale pár týdnů trvat, než dáme ŇAM ŇAM CAFE znovu do gala a než se u nás zase rozvoní káva. Mrzí nás to, že právě uprostřed léta vám tak na Amálské nemůžeme nakopečkovat Bombato, ani udělat radost dortíkem či limonádou. A místo elegantních zástěr oblékneme montérky.

Držte palce, ať vše zvládneme a můžeme vás tu brzy přivítat. Kdy se tak stane, to se určitě dozvíte z našeho Facebooku.

A jestli vás honí mlsná, moc rádi vás uvidíme v našich dalších provozovnách nedaleko Kladna – třeba to může být tip na výlet. Najdete nás na Zastávce u kruháku ve Velké Dobré, v Taky Ňam Ňam v Tuchlovicích (kousek od cyklostezky) a na křižovatce Amerika u Unhoště. Děkujeme za trpělivost a přízeň!

Máte organizační talent a zkušenosti? Nebojíte se pestré práce? Je vám blízký svět zmrzliny a dortů? Tak to by se vám mohlo líbit na pozici provozně-administrativního dispečera/dispečerky v naší výrobně zmrzliny ve Velké Dobré. Hledáme nové kolegyně/kolegy, kteří jsou ve svém živlu, když vyřídí pár telefonátů s odběrateli, přijmou zboží od dodavatele, vypraví do terénu řidiče rozvážející naše dobroty a v mezičase třeba zkontrolují zásoby. Jste to vy? Přečtěte si podrobnosti a napište nám.

Naší prémiové zmrzlině Bombato věnujeme výjimečnou péči. Nejen při výběru surovin a v ŇAM ŇAM zmrzlinovém království, ale také na její další cestě za spokojeným konzumentem. A právě od toho je tu Bombator Radek Skůpa, zmrzlinářský poradce a kuchař.

Restauracím tak nabízíme servis, který v Česku není moc běžný: Bombator pomáhá zakomponovat Bombato zmrzliny do menu. „Zájemce o Bombato z řad šéfkuchařů a majitelů či provozních restaurací zvu na degustaci a společně vymýšlíme, jak zmrzlinou menu povýšit.“ To je výhoda pro restaurace, které kouzlo zmrzliny teprve objevují.

Zmrzlina má totiž celoroční využití a dezerty to jen začíná! Překvapte své hosty zmrzlinou v předkrmu nebo hlavním chodu. Jste z branže a vrtá vám to hlavou? Volejte Bombatora: 604 796 515.

Rádi chodíte s rodinou na kvalitní řemeslnou zmrzlinu? Víme, jak jsou takové chvíle s rodinou fajn, ale taky je nám jasné, že někteří z vás přitom starostlivě hledí do peněženky... Proto jsme se rozhodli zavést v našich ŇAM ŇAM prodejnách zvýhodněné rodinné lízné. Stačí si v našich prodejnách pořídit slevovou kartu Lízačka a při rodinném nákupu zmrzliny Bombato od nás dostanete každý čtvrtý kopeček naší prémiové zmrzliny zdarma. Takže když například vyrazíte jako čtyřčlenná rodinka na výlet či procházku a zastavíte se u nás na Bombato a dohromady si dáte osm kopečků, tak budete mít dva zdarma. Jednou z nemnoha podmínek je, že pro zmrzlinu musíte přijít všichni osobně, pro poslíčky sleva neplatí. Chceme totiž, aby zmrzlina spojovala. 

Podrobnosti, jak to s kartou Lízačka chodí, jak si ji pořídit a pro koho sleva platí, jsou k mání tu.

Když může být na hradech rodinné vstupné, ve vlaku rodinné jízdné, proč by u nás nemohlo být rodinné lízné? :-) Tak ho k nám se svými blízkými přijďte vyzkoušet.

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!