Ňam Ňam Ňews

Ňam Ňam News

Léto u nás není žádná okurková sezóna, i když... okurkovou zmrzlinu jsme pro vás připravili taky :-) Stejně jako několik dalších limitovaných zmrzlin, podle toho, které ovoce právě dozrálo. A někdy to byla docela fuška, jako třeba v případě Bombato angreštu – ostatně podívejte se. Na horní fotce je zase zmrzlina z čerstvých, zralých, šťavnatých slív Malvazinek. Zkrátka v létě jsme jako zmrzlináři ve své živlu a jsme rádi, že k nám chodíte ochutnávat.

Vedle limitovaných druhů máme samozřejmě oblíbenou klasiku, přijďte si dát třeba náš bretaňský slaný karamel. Celé léto frčí taky ledová káva a další variace ledových nápojů založených na naší výborné kávě. 

V červenci jsme spolu s vámi taky trochu bublinkovali, totiž prožili pěkný prosecco podvečer. Pan kavárník připravoval drinky a povídalo se, popíjelo... 

Léto ještě nekončí, tak k nám přijďte, osvěžení je u nás vždycky dost. Těšíme se na vás v kladenském ŇAM ŇAM CAFE, ve zmrzlinovém baru v Taky Ňam Ňam v Tuchlovicích (skvělý cíl pro cyklisty), na Zastávce ve Velké Dobré a na křižovatce Amerika.

Lokálnější surovinu pro naši zmrzlinu byste už těžko hledali :-) Začátkem června jsme vyrazili za humna pro dobře nakvetlé květy bezu a náš záměr byl jasný: vyrobit pro vás sezónní bezinkovou zmrzlinu Bombato.

Po sklizni jsme se hned pustili do zpracování, jehož hlavní fází je macerování. Důležité je přitom dobře trefit dobu a teplotu, ale s tím jsme si jako zkušení zmrzlináři poradili.

No a pak už jen trošičku dosladit, aby byla chuť příjemná, lehounce zahustit, aby zmrzlina držela tvar... šup do mrazáku a pak už naservírovat. Tak přijďte do našich prodejen ochutnat na dřeň lokální bezinkovou zmrzlinu, zvanou též familiérně bezinečka :-)

Prohlédněte si více fotek, co se s květy dělo.

Rádi vyrážíte na výlety na kole? Tak to máme pro vás tip na sladkou zastávku cestou. Stavte se v naší pobočce Taky Ňam Ňam v Tuchlovicích, která leží jen kousíček od cyklostezky vedoucí až do Lán (anebo z Lán :-) ). Tuchlovicemi ale prochází i další cyklotrasa. Mrkněte na mapu a naplánujte si výlet s celou rodinou.

O příjemnou pauzičku se postaráme my. Máme pro vás samozřejmě tu nejlepší zmrzlinu Bombato v mnoha druzích, k tomu vynikající kávu, něco sladkého na zub, naše quiche a na osvěžení domácí limonády anebo lahvové pivo Herold z pivovaru v Březnici. Stojany na kola jsou jasňačka. 

 

Národní divadlo slavilo druhou květnovou sobotu 150 let od položení základního kamene a my jsme byli u toho. Na pozvání organizátorů jsme na náměstí Václava Havla zaparkovali náš retrovozík plný Bombata a dotvářeli historickou atmosféru celodenního programu. Noblesního ducha starých časů máme moc rádi, a tak nás těšilo potkat se s kameloty v historických kostýmech, velocipedisty i muzikanty – a samozřejmě s vámi, kteří jste dorazili.

Pro oslavy máme letos velké pochopení, protože sami v tomto roce máme jedno výročí: 25 let od prvního kopečku. Jestli tedy i vás čeká nějaká oslava či akce, kde byste chtěli náš sweet catering v čele se zmrzlinou Bombato, napište nám. Dodáme vám prvotřídní ovocnou a smetanovou zmrzlinu, dorty, všelijaké speciality i kávu :-) 

 

Prožít léto anebo dokonce celý rok ve světě chutí, voňavé kávy a zmrzliny... to vůbec není špatné! Uvažujete-li o nové práci, měli byste vědět, že u nás v ŇAM ŇAM teď hledáme nové kolegyně a kolegy na brigádu či HPP.

Nadšení pro zmrzlinu a zručnost velkou výhodou a naučíme vás i vychytávky jako na fotce  V našem fajn kolektivu se můžete ujmout těchto rolí:

  • obsluha v prodejně ve Velké Dobré a sezónním stánku na křižovatce Amerika
  • posila výrobního týmu zmrzliny v naší rodinné firmě ve Velké Dobré
  • cukrář/ka (pracoviště taktéž ve Velké Dobré)

Proč pracovat právě u nás? Tady je pár odpovědí. Detaily o jednotlivých pozicích si přečtěte tu. Těšíme se na vás! 

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!