Galerie

Těch kopečků, těch dortíků, těch káv... kolik jich asi bylo za ty čtyři roky? Nejdůležitější ale je, že je vám u nás dobře, když si jen tak zajdete na kafe, když vás honí mlsná, když se stavíte s dětmi na zmrzku, když jdete na decku s kamarádkou anebo když se ve dvou zašijete do rohu k piánu a špitáte si. Tyhle všechny příběhy a zážitky jsme s vámi chtěli oslavit, protože jsme tu pro vás už čtyři roky. Díky, že jste tu s námi. Podívejte se na fotky, jak jsme si tu oslavu náramně užili. Atmosféru zachytil Jiří Hokův.

Hudbu máme v ŇAM ŇAM CAFE rádi. Nejlépe naživo! A tak jsme tu 10. června 2017 přivítali první koncert kapely FORTY-FIVE, kterou s námi pojí i to, že v ní hraje pan kavárník :-) Kapela vznikla na přelomu let 2016/2017 a její repertoár tvoří vlastní (anglické) texty a melodie, které skládá a zpívá Ivo Janda - a k tomu hraje na kytaru a foukací harmoniku. Frontmanem kapely je Jirka Kopecký, jehož doménou je kytara a mandolína. A za pianem sedí a zpívá pan kavárník Radek Březina. Další koncerty jsou na obzoru, sledujte Facebook ŇAM ŇAM CAFE. Za fotky děkujeme Petru Hammerbauer‎ovi (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).


 

 

Už poněkolikáté zavítali do naší kavárny přední čeští baristé – František Roháček a Jaroslav Slámečka. 16. března 2017 nás provedli světem irské kávy a jarních kávových drinků. Na originální irské kávě si pochutnáte málokde, většinou totiž dostanete levnější náhražku s průměrným alkoholem či dokonce kopcem šlehačky ve spreji. František a Jarda nám ovšem podrobně přiblížili tu pravou irskou kávu s kvalitní whiskey, perfektně připravenou kávou a skutečnou smetanou. A je to… úžasné pití. Ochutnali jsme i osvěžující drink s kávou a tonikem nebo čerstvým grapefruitovým džusem. Bylo to skvělé a děkujeme!


Jsme spolu už tři roky! A tak jsme si v sobotu 26. listopadu 2016 udělali společnou oslavu se vším, co máme rádi: s vámi – našimi milými hosty, s dobrou hudbou v podání pianisty Lukáše Dvořáka, s dobrotami i s lehce soutěžní zábavou v podobě ňamrozeninového kvízu. Vylosovaní vítězové zažijí minikurz přípravy kávy s panem kavárníkem a minikurz výroby zmrzliny s paní kavárníkovou. A klopy ňamrozeninových hostů zdobily naše oblíbené placky. Také se stává už tradicí, že narozeniny spojujeme s dobrým skutkem. Letos pomáháme malé Amálce z nedalekých Doks: upekli jsme narozeninový dort a celý jeho výtěžek věnujeme Amálce jako příspěvek na nákup vozíku. Fotky z oslavy jsou dílem Pavly Sirůčkové.

Dva přední čeští baristé v ŇAM ŇAM CAFE! Takový "majstrštyk" se nám povedl ve sváteční 17. listopad 2016. Našimi hosty na kávě o páté byli František Roháček a Jaroslav Slámečka. Milovníky zrnek tak nejprve zásobili spoustou tipů, jak poznat dobrou kavárnu na první pohled, a pak se pustili do přípravy kávy. Bylo co ochutnávat, k čemu přivonět, na co se ptát, čemu se zasmát. Děkujeme Františkovi a Jardovi za příjemný a poučný podvečer. P. S. Prý to nebylo poslední takové setkání u nás, tak sledujte náš Facebook, ať vám další kávový minikurz u nás neunikne. 

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!