Komu ŇAM ŇAM taky chutná

Zmrzlina Bombato je vášeň a pokušení, které mne zcela pohltilo. Rafinované chutě vždy uspokojí můj mlsný jazýček.

František Škabroud, Executive chef, Café & Restaurant Slavia, a.s.

 

Se spoluprací a produkty firmy ŇAM ŇAM jsme spokojeni. Zákusky jsou šikovně hygienicky balené a hezky upravené a chutné. S tak velkým množstvím druhů zmrzlin vyjdeme vstříc mnoha našim zákazníkům, dokonce i těm, kteří jsou s výběrem omezeni nějakou dietou či alergií, například na lepek či mléko. Navíc je zboží vždy dopraveno příjemným a sympatickým řidičem. Vše je chuťově výborné a pro náš region neobvyklé. Těšíme se na další spolupráci s touto firmou.

Vladimíra Starostová, majitelka, Café bar Divišov

 

Když jsme hledali dodavatele zákusků a zmrzlin do naší kavárny, hledali jsme českou firmu, která má již nějakou tradici a která nabízí kvalitní české produkty srovnatelné s nabídkou známých velkofirem. U firmy ŇAM ŇAM jsme našli, co jsme hledali. Z pozice zákazníka oceňujeme zejména osobní přístup, dobrou komunikaci a spolehlivost.

Zákusy a zmrzlinu firmy ŇAM ŇAM odebíráme rok a jak my, tak naši zákazníci, jsme spokojeni. Nabídka zákusků i zmrzlin je široká a v různé cenové relaci, takže si může vybrat opravdu každý. Nejoblíbenější zákusek našich zákazníků je rafaelo a jahodová tartaletka. U zmrzlin bych ráda vyzdvihla řadu Bombato, která, i když je cenově dražší, nabízí zmrzliny s vysokým podílem ovoce a malým nebo žádným obsahem cukru, což ocení zejména diabetici.

Kateřina Kapalová, rodinná kavárna Posezení u Andělky, Velké Popovice

 

Bombato – to je zmrzlina plná chuti. Velkou výhodu vidím v tom, že obsahují méně cukru a více chuti. Černý rybíz a jahodu nabízíme i cukrovkářům a dietářům – i oni si mohou pochutnat „na sladkém“. Další pozitivum shledáváme ve vzhledu – už na oko září poctivostí, což je pro nás velmi důležité. Odebíráme i řadu ŇAM ŇAM, protože šmoulí zmrzlina je… prostě šmoulí. Osobně zbožňuji tiramisu a rafaelo, něco tak dokonalého uzobávám často, protože musím kontrolovat kvalitu toho, co prodáváme :-)

Michaela Panenková, majitelka, Cukrárna a kavárna Panenka, Tuchlovice

 

Nejlepší reklamou, kterou si cukrárna může přát, jsou kladné reference od zákazníka k zákazníkovi. Totéž platí také mezi mnou, jako zákazníkem a vámi jako dodavatelem CUKRÁŘEM. Vaše zákusky a zmrzliny jsou dobré kvality a zpracování, ale také výborně chutnají a je na nich znát smysl pro detail. Mezi nejoblíbenější zákusky našich zákazníků  patří bezé roláda, malina řez, mléčná karamelka, čokoládový sen, špičkový řez, jahodová zmrzlina BOMBATO, vanilková, šmoulí, tiramisu…  Také vám chci moc a moc poděkovat za spolupráci na veletrzích v Lysé nad Labem.

Lucie Ježdíková, majitelka, kavárna U Kostela, Benátky nad Jizerou

 

 

Měli jsme svatbu uprostřed léta a rozhodli jsme se, že klasické dorty nahradíme zmrzlinou. Díky cukrárně ŇAM ŇAM jsme si pochutnali nejen na šesti druzích skvělé zmrzliny, ale taky si naši svatební hosté mohli zmrzlinu sami nabírat z krásného chladícího vozíku. Dodnes obě rodiny vzpomínají zejména na vozík se zmrzlinou. Můžeme jen doporučit.

                                             Hana Zemanová (reference na naši službu sweet catering)

 

Dobrý den pane Březino, moc Vám i kolegyni děkujeme za příjemné zpestření našeho stánku na výstavě Vodovody – kanalizace 2017. Zmrzlina chutnala, sice nám „trochu“ zbylo, ale s tím si hravě poradíme :-)

Jiří Ašenbryl, HAWLE ARMATURY spol. s r.o. (reference na naši službu sweet catering)

   

Vaše zmrzlina je bezkonkurenčně svou kvalitou a chutí nejlepší, jakou jsme v ČR ochutnali. Ani žádná přeslazená a přetučnělá italská na ni nemá! Jsem přesvědčena, že má díky kvalitě velkou budoucnost.

Alena, Plzeň

 

S průběhem akce a Vaším cateringem jsme byli velice spokojeni, zejména nás překvapila opravdu výborná chuť zmrzlin bez známky umělotin.

Barbora Bursová, MOFO CZ s.r.o.

 

 

Chci Vám poděkovat za několik krásných večerů ve Vaší kavárně. Ať večery s klavírem pana kavárníka, nebo úplně bombový večer s nádhernými víny. Přítel se tvářil skepticky na můj nápad zúčastnit se ochutnávky vín v kavárničce, pak ale mrkal! Příště prý jdeme znovu. Příjemné prostředí, příjemní lidé, krásně strávený čas. Ten bláznivý kolotoč se u vás vždycky zastaví a já dobíjím baterky. Tak zase někdy příště...  

Helena Polterová

 

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za včerejší mimořádný večer. Velmi se nám to s manželem líbilo! Tlumočte, prosím, naše díky i skvělým hudebníkům!  

                                 Petra Dvořáková (reakce na Kavárníkovy roviny aneb strunné křivky)

 

A rádi se vám pochlubíme i hodnocením ŇAM ŇAM CAFE, které zákazníci napsali na náš Facebook ŇAM ŇAM CAFE

 

Po cestě z Prahy do Karlových Varů jsme hledali nějaké útulné místo s dobrou kávou a dortíky na odpolední svačinku.....a našli. Příjemné prostředí a výborné dorty, nevěděli jsme, jaký si vybrat. Vzájemně jsme ochutnávaly a musíme jen chválit. Příště se určitě zase zastavíme, takových příjemných míst moc není. Je tady znát, že to není jen podnikání, ale velký koníček majitele, který si uměl vybrat své spolupracovníky. Tak zase někdy.... :-)

Alenka, Jarmila a Vierka z Karlových Var

 
 

Krásné tiché prostředí, skvělá obsluha, báječný dortiky. Skvělý pan kavárník.

Dagmar Hnízdilová Franková 
 
 
 
 

Do kavárny ŇAM ŇAM CAFE chodím moc ráda. Celkově to tam nemá chybu od dobrot a vynikající kávu přes milou a ochotnou obsluhu a útulné prostředí.

Alena Holobradá

 

Skvělé prostředí, milá obsluha, výborná káva a ten malinový crumble... Po dnešní návštěvě už nechci jinou kavárnu! :)

Šárka Bočková

 

Po velmi dlouhé době jsem objevila moc fajn kavárnu, platí opravdu vše, co je napsáno níže – super servis, výborná káva atd. Navíc i moje malá dcerka v pohodě vydržela sedět – nejen medvěd ji uchvátil...

Petra Rudová

 

Vkusně zařízena. Výborná zmrzlina. Nejvíc mi chutnala vanilková s horkým rebarborovým přelivem. Milá a ochotná obsluha.

Petr Kloubek

 ... silně návykové místo, atmosféra, skvělá káva!

Šárka Eisová

 

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!