Přidejte se k nám

Obsluha do našich poboček na Kladně, ve Velké Dobré a v Tuchlovicích

Jsme rodinná firma, která vyrábí vlastní řemeslnou zmrzlinu a dorty a provozuje kavárnu a několik menších prodejen dobrot. Už 25 let děláme lidem život sladší a pořád nás to baví. 

Hledáme posily do našich poboček na Kladně, ve Velké Dobré a v Tuchlovicích. Domluvíme se s milovníky pravidelnosti i s odpůrci stereotypů: můžete si vzít za svou jednu naši pobočku a rozmazlovat její hosty anebo lze pobočky střídat. Nástup a zaučení během března 2018.  

Možná jste naší novou kolegyní / novým kolegou právě vy, jestliže:

 • dáte stejnou vášeň do přípravy prvního i padesátého šálku kávy
 • dokážete hostům představit naše produkty („A jak chutná to toskánské tiramisu?“)
 • zvládnete kouzlit se zmrzlinářskými kleštěmi, obsluhovat myčku i spočítat kasu
 • umíte pracovat rychle, ale vždy si najdete čas podívat se hostovi do očí
 • nezapomínáte na detaily (ta správná lžička ke kávě i zmrzlině)
 • je milý úsměv přirozenou součástí vaší tváře

 

Není rozhodující, kolik let praxe máte nebo jestli ovládáte všechny řemeslné dovednosti. Dokážeme vás leccos naučit. Ale potřebujeme, abyste měli chuť se do toho pořádně opřít. A hledáme někoho, a kdo nestřídá práce jak… víte co.

 

Když si padneme do oka, tak vám nabídneme:

 • práci na plný úvazek na pobočce/pobočkách dle dohody
 • plat, za který si sice nekoupíte mercedes, ale trpět nedostatkem taky nebudete
 • férový kolektiv v malé firmě s 25letou tradicí
 • prostředí, kde vládne úcta k dobré a poctivé práci
 • slevy na produkty firmy

 

Je to vaše práce snů? Tak nám CV a pár vět, proč u nás chcete pracovat, na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu připište „Obsluha kavárny“.

  

 

 

Řidič/řidička pro rozvoz zmrzliny a dortů

Vyrábíme zmrzlinu a dorty a rozvážíme je v okruhu 100 km od Prahy. Proto hledáme další spolehlivé parťáky do našeho distribučního týmu. Jedná se o práci na částečný úvazek nebo brigádu a preferujeme uchazeče z okruhu cca 15 km od Kladna. Základna rozvozu je ve Velké Dobré u Kladna. Nástup únor/březen.

 

Co byste měl/a zvládnout?

 • výborně řídit auto (sk. B) a nebát se proplétat i pražskými ulicemi
 • mít sympatické a zdvořilé vystupování, dobře reprezentovat firmu 
 • být zodpovědný/á 
 • výhodou (nikoliv podmínkou) je manuální zručnost (když se v zimě rozváží méně zmrzliny, je pro udržení plného úvazku drobná práce i v naší výrobně – jedná se o údržbu apod.)

 

Co máme pro vás my?

 • práci na částečný úvazek nebo brigádu (vhodné pro aktivní penzisty nebo ty, kteří pracují na směny a chtějí 2 či více dnů pracovat ještě jinde)
 • rozumný plat
 • příjemný kolektiv v malé firmě s 25letou tradicí
 • prostředí, kde vládne úcta k dobré a poctivé práci
 • práci ve sladkém světě zmrzliny a dortů

 

Chcete-li se stát součástí naší rozvozové flotily, pošlete své CV na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu mailu napište „Řidič/řidička“ a připište i přímo do předmětu mailu své jméno.

 

  

5 důvodů, proč pracovat v ŇAM ŇAM 

1) Pracovní čas strávíte v kolektivu fajn lidí

Ano, víme, že takhle se to píše v lecjakých inzerátech. Ale když u nás je to teď doopravdy dobrý! Nemáme tu intriky, kuchyňkové drby nebo znepřátelené tábory. Proto chceme do našeho týmu posilu, se kterou si sedneme a která se u nás bude cítit příjemně. Jo – a každý je u nás důležitý. Fakt.

 

2) Uplatníte své nápady

Nápad na vylepšení? U nás ho prostě řekneme a když je to dobrý, tak ho proměníme ve skutečnost. Žádné složité korporátní schvalování, žádné vyplňování komplikovaných lejster. Naopak: jsme nadšeni, když přemýšlíte o své práci a navrhujete, jak ji dělat ještě o něco lépe. A je to super pocit vidět, že vaše inovace se chytla cobydup.

 

3) Vaším oborem bude sladký svět poctivých dortů a zmrzliny

Uvidíte, že váš/náš obor vám bude leckdo závidět… Děláme samé dobroty – poctivě, dlouho a dobře. Naší prací lidem zpříjemňujeme život: naše výrobky tvoří kulisu rodinných setkání, rande nebo prostě obyčejných dnů, kdy se lidé chtějí odměnit nebo si vylepšit náladu. Zmrzlina, dorty, quiche – to jsou pozitivní emoce.

 

4) Budete součástí rodinné firmy s tradicí od roku 1993

Jsme velcí tak akorát a máme za sebou příběh. Nejsme zelenáči, ale ani jsme neustrnuli na místě, pořád jdeme dopředu. Šéf, pan kavárník, vás bude znát jménem a rád si s vámi dá kafe. A uvidíte, jak paní kavárníková, naše šéfzmrzlinářka, vymýšlí limitovanou řadu zmrzliny…

 

5) Vaše práce nezapadne

Už jste v práci zažili, že jste se mohli přetrhnout, ale šéf si toho ani nevšiml, ba ani vám nepoděkoval? To se u nás nestane. Vážíme si dobré práce. Když to jde, přidáváme peníze. Máme taky pár speciálních benefitů, třeba slevy na naše dobroty.

 

Hm, to zní dobře. A co nějaká nevýhoda?

Nevýhoda je, že se u nás fakt pracuje. Bez práce nejsou koláče. Ani dorty, ani zmrzlina. Ale pro lidi, které hledáme, to nevýhoda není, protože když děláte pestrou práci s pozitivními emocemi a ve fajn kolektivu, tak vás baví a jde to mnohem snáz.

 

Jinak je naše ŇAM ŇAM v plné sestavě...

Ale jestli cítíte, že v ŇAM ŇAM byste neměli chybět a chtěli byste přiložit ruku a srdce k našemu dílu, tak to nevzdávejte a svěřte se nám na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Rádi se s vámi seznámíme a kdo ví, třeba se z toho něco vyklube.

Snad nám odpustíte a porozumíte, že budeme reagovat jen na skutečně vážné ŇAM ŇAM zájemce.

 

 

 

 

 

 

 

 

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!