Přidejte se k nám

Barist(k)a do ŇAM ŇAM CAFE 

Hledáme šikovnou posilu do naší kladenské kavárny ŇAM ŇAM CAFE.

Lídra, který už má zkušenosti, nejlépe z kavárny v Praze, a pro kterého péče o kávu a hosty není jen způsobem obživy, ale i radostí. Někoho, kdo si o kavárně rád popovídá s naším panem kavárníkem a společně třeba vymyslí i něco nového… Někoho, kdo je prostě rád na „place“ a kdo kavárnami žije…

Vaším každodenním posláním bude dobře pečovat o naše hosty, ať již ty, kteří se u nás posadí anebo ty, kteří chtějí něco s sebou.

Budete připravovat voňavou kávu, kopečkovat naši zmrzlinu Bombato, balit sebou dorty z naší výrobny anebo někomu připravíte domácí limonádu či quiche.

Kavárna je velká tak akorát – má cca 25 míst k sezení. A za barem skoro nikdy nebudete sami, téměř vždy budete na place minimálně ve dvou.

Nástup a zaučení během února/března 2019.

Možná jste naší novou kolegyní / novým kolegou právě vy, jestliže:

 • máte zkušenosti s prací v kavárně (kavárenská praxe za barem je pro tuto pozici nezbytná – pokud praxi na kavárně nemáte, poohlédněte se po jiné nabídce)
 • dáte stejnou vášeň do přípravy prvního i padesátého šálku kávy
 • dokážete hostům představit naše produkty („A jak chutná to toskánské tiramisu?“)
 • zvládnete kouzlit se zmrzlinářskými kleštěmi, obsluhovat myčku i spočítat kasu (pracujeme se Storyous)
 • umíte pracovat rychle, ale vždy si najdete čas podívat se hostovi do očí
 • jste spolehlivý/á (v docházce i práci na place)
 • nezapomínáte na detaily (ta správná lžička ke kávě i zmrzlině)
 • je milý úsměv přirozenou součástí vaší tváře
 • … a jestliže se ve světě kaváren cítíte jako doma (a ne jen jako kavárenský povaleč :-) )

Hledáme zkrátka spolehlivou a loajální posilu, která chce dlouhodobě rozvíjet své kavárenské zkušenosti.

Když si padneme do oka, tak vám nabídneme:

 • práci na plný úvazek ve stylovém prostředí kavárny s prvorepublikovým nádechem
 • odpovídající plat, za který si sice nekoupíte nový mercedes, ale trpět nedostatkem taky nebudete a za velmi dobrou práci dostanete zajímavé bonusy (po zapracování hrubá mzda 28 000–33 000 Kč)
 • možnost pracovat se špičkovým kávovarem (a to je fakt radost, jako když řídíte rolls-royce)
 • možnost podílet se na organizaci občasných akcí za účasti našich kávových konzultantů – předních českých baristů (zkontrolujte náš web a jistě tam objevíte, kteří to jsou :-) )
 • férový kolektiv v malé firmě s 25letou tradicí
 • prostředí, kde vládne úcta k dobré a poctivé práci
 • slevy na produkty firmy

Přečtěte si, jak to u nás chodí. 

Je to vaše práce snů? Tak nám CV a pár vět, proč u nás chcete pracovat, na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu připište „Barist(k)a“.

Těšíme se na vás!

 

Práce všeho druhu 

A teď jedna specialita pro akční typy: hledáme posilu, která bude v naší firmě připravena ujmout se nejrůznějších činností podle aktuální potřeby. Této pozici říkáme „střídač“ – budete pracovat právě tam, kde bude třeba.

Občas je potřeba zastoupit řidiče a dovézt dorty k zákazníkovi, občas je potřeba pomoci týmu v kanceláři a občas je potřeba i posílit tým na našich prodejnách. Zkrátka jak se říká: práce všeho druhu.

Nemusíte v jednotlivých činnostech být nejlepší na světě, důležitá je snaha se učit a nebát se nového.

 

Možná jste to vy, jestliže:

 • máte rádi pestrou práci a stereotyp vás nudí
 • nebojíte se učit nové věci – ale doopravdy (ne jako klišé v inzerátech) – u nás si „přivoníte“ k rozmanitým činnostem, důležité bude pochytit základy, abyste věděli zhruba co a jak; při dlouhodobé spolupráci strávíte nejvíce času v té oblasti, kde se budete cítit nejlépe
 • jste flexibilní: nevadí vám v pondělí sedět v kanceláři, v úterý rozvézt dorty a ve středu jen tak v klidu udělat pořádek v našem skladu apod.
 • jste týmový hráč s ochotou spolupracovat s ostatními
 • máte řidičák sk. B a aktivně řídíte
 • zvládnete základní práci s počítačem (např. udělat ve wordu cedulku a tu vytisknout)
 • je vám blízký svět cukráren a kaváren
 • víte, že každá práce je důležitá

Není rozhodující, kolik let praxe máte nebo jestli ovládáte všechny řemeslné dovednosti. Dokážeme vás leccos naučit. Ale potřebujeme, abyste měli chuť se do toho pořádně opřít. A hledáme někoho, a kdo nestřídá zaměstnání jak… víte co.

Práce je vhodná pro muže i ženy.

 

Když si padneme do oka, tak vám nabídneme:

 • práci na plný úvazek, kde nuda opravdu nebude
 • plat, za který si sice nekoupíte nový mercedes, ale trpět nedostatkem taky nebudete: nástupní plat bude 23 000 Kč hrubého, po 3 měsících dobré spolupráce 26 000 Kč hrubého a když nám to půjde více než rok, máte u nás 30 000 Kč hrubého
 • férový kolektiv v malé firmě s 25letou tradicí
 • prostředí, kde vládne úcta k dobré a poctivé práci
 • slevy na produkty firmy

Přečtěte si, jak to u nás chodí. 

Zní to dobře? Tak nám pošlete CV na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a pár vět, proč bychom na tuhle pozici měli zvolit právě vásTěšíme se.

 

 

 

 

 

Jinak je ŇAM ŇAM v plné sestavě...

Ale jestli cítíte, že v ŇAM ŇAM byste neměli chybět a chtěli byste přiložit ruku a srdce k našemu dílu, tak to nevzdávejte a svěřte se nám na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Rádi se s vámi seznámíme a kdo ví, třeba se z toho něco vyklube.

Snad nám odpustíte a porozumíte, že budeme reagovat jen na skutečně vážné zájemce.

 

5 důvodů, proč pracovat v ŇAM ŇAM 

1) Pracovní čas strávíte v kolektivu fajn lidí

Ano, víme, že takhle se to píše v lecjakých inzerátech. Ale když u nás je to teď doopravdy dobrý! Nemáme tu intriky, kuchyňkové drby nebo znepřátelené tábory. Proto chceme do našeho týmu posilu, se kterou si sedneme a která se u nás bude cítit příjemně. Jo – a každý je u nás důležitý. Fakt.

 

2) Uplatníte své nápady

Nápad na vylepšení? U nás ho prostě řekneme a když je to dobrý, tak ho proměníme ve skutečnost. Žádné složité korporátní schvalování, žádné vyplňování komplikovaných lejster. Naopak: jsme nadšeni, když přemýšlíte o své práci a navrhujete, jak ji dělat ještě o něco lépe. A je to super pocit vidět, že vaše inovace se chytla cobydup.

 

3) Vaším oborem bude sladký svět poctivých dortů a zmrzliny

Uvidíte, že váš/náš obor vám bude leckdo závidět… Děláme samé dobroty – poctivě, dlouho a dobře. Naší prací lidem zpříjemňujeme život: naše výrobky tvoří kulisu rodinných setkání, rande nebo prostě obyčejných dnů, kdy se lidé chtějí odměnit nebo si vylepšit náladu. Zmrzlina, dorty, quiche – to jsou pozitivní emoce.

 

4) Budete součástí rodinné firmy s tradicí od roku 1993

Jsme velcí tak akorát a máme za sebou příběh. Nejsme zelenáči, ale ani jsme neustrnuli na místě, pořád jdeme dopředu. Šéf, pan kavárník, vás bude znát jménem a rád si s vámi dá kafe. A uvidíte, jak paní kavárníková, naše šéfzmrzlinářka, vymýšlí limitovanou řadu zmrzliny…

 

5) Vaše práce nezapadne

Už jste v práci zažili, že jste se mohli přetrhnout, ale šéf si toho ani nevšiml, ba ani vám nepoděkoval? To se u nás nestane. Vážíme si dobré práce. Když to jde, přidáváme peníze. Máme taky pár speciálních benefitů, třeba slevy na naše dobroty.

 

Hm, to zní dobře. A co nějaká nevýhoda?

Nevýhoda je, že se u nás fakt pracuje. Bez práce nejsou koláče. Ani dorty, ani zmrzlina. Ale pro lidi, které hledáme, to nevýhoda není, protože když děláte pestrou práci s pozitivními emocemi a ve fajn kolektivu, tak vás baví a jde to mnohem snáz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!