Přidejte se k nám

Práce všeho druhu 

A teď jedna specialita pro akční typy: hledáme posilu, která bude v naší firmě připravena ujmout se nejrůznějších činností podle aktuální potřeby. Této pozici říkáme „střídač“ – budete pracovat právě tam, kde bude třeba.

Občas je potřeba zastoupit řidiče a dovézt dorty k zákazníkovi, občas je potřeba pomoci týmu v kanceláři a občas je potřeba i posílit tým na našich prodejnách. Zkrátka jak se říká: práce všeho druhu.

Nemusíte v jednotlivých činnostech být nejlepší na světě, důležitá je snaha se učit a nebát se nového.

 

Možná jste to vy, jestliže:

 • máte rádi pestrou práci a stereotyp vás nudí
 • nebojíte se učit nové věci – ale doopravdy (ne jako klišé v inzerátech) – u nás si „přivoníte“ k rozmanitým činnostem, důležité bude pochytit základy, abyste věděli zhruba co a jak; při dlouhodobé spolupráci strávíte nejvíce času v té oblasti, kde se budete cítit nejlépe
 • jste flexibilní: nevadí vám v pondělí sedět v kanceláři, v úterý rozvézt dorty a ve středu jen tak v klidu udělat pořádek v našem skladu apod.
 • jste týmový hráč s ochotou spolupracovat s ostatními
 • máte řidičák sk. B a aktivně řídíte
 • zvládnete základní práci s počítačem (např. udělat ve wordu cedulku a tu vytisknout)
 • je vám blízký svět cukráren a kaváren
 • víte, že každá práce je důležitá

Není rozhodující, kolik let praxe máte nebo jestli ovládáte všechny řemeslné dovednosti. Dokážeme vás leccos naučit. Ale potřebujeme, abyste měli chuť se do toho pořádně opřít. A hledáme někoho, a kdo nestřídá zaměstnání jak… víte co.

Práce je vhodná pro muže i ženy.

 

Když si padneme do oka, tak vám nabídneme:

 • práci na plný úvazek, kde nuda opravdu nebude
 • plat, za který si sice nekoupíte nový mercedes, ale trpět nedostatkem taky nebudete: nástupní plat bude 23 000 Kč hrubého, po 3 měsících dobré spolupráce 26 000 Kč hrubého a když nám to půjde více než rok, máte u nás 30 000 Kč hrubého
 • férový kolektiv v malé firmě s 25letou tradicí
 • prostředí, kde vládne úcta k dobré a poctivé práci
 • slevy na produkty firmy

Přečtěte si, jak to u nás chodí. 

Zní to dobře? Tak nám pošlete CV na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a pár vět, proč bychom na tuhle pozici měli zvolit právě vásTěšíme se.

 

Obsluha do ŇAM ŇAM CAFE na Kladně

Hledáme na plný úvazek posilu do kladenského ŇAM ŇAM CAFE. Vaším denním šálkem kávy bude milá péče o naše hosty, a to v příjemném prostředí kavárny s nádechem první republiky.

Možná jste naší novou kolegyní / novým kolegou právě vy, jestliže:

 • dokážete hostům představit naše produkty („A jak chutná to toskánské tiramisu?“)
 • zvládnete kouzlit se zmrzlinářskými kleštěmi, obsluhovat myčku i spočítat kasu
 • dáte stejnou vášeň do přípravy prvního i padesátého šálku kávy
 • umíte pracovat rychle, ale vždy si najdete čas podívat se hostovi do očí
 • nezapomínáte na detaily (ta správná lžička ke kávě i zmrzlině)
 • je milý úsměv přirozenou součástí vaší tváře

Není rozhodující, kolik let praxe máte nebo jestli ovládáte všechny řemeslné dovednosti. Dokážeme vás leccos naučit. Ale potřebujeme, abyste měli chuť se do toho pořádně opřít. A hledáme někoho, a kdo nestřídá práce jak… víte co.

Když si padneme do oka, tak vám nabídneme:

 • práci na plný úvazek 
 • plat, za který si sice nekoupíte mercedes, ale trpět nedostatkem taky nebudete
 • férový kolektiv v malé firmě s 25letou tradicí
 • prostředí, kde vládne úcta k dobré a poctivé práci
 • slevy na produkty firmy

 

Je to vaše práce snů? Tak nám CV a pár vět, proč u nás chcete pracovat, na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu připište „Obsluha kavárny“.

 

 

 

Jinak je ŇAM ŇAM v plné sestavě...

Ale jestli cítíte, že v ŇAM ŇAM byste neměli chybět a chtěli byste přiložit ruku a srdce k našemu dílu, tak to nevzdávejte a svěřte se nám na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Rádi se s vámi seznámíme a kdo ví, třeba se z toho něco vyklube.

Snad nám odpustíte a porozumíte, že budeme reagovat jen na skutečně vážné zájemce.

 

5 důvodů, proč pracovat v ŇAM ŇAM 

1) Pracovní čas strávíte v kolektivu fajn lidí

Ano, víme, že takhle se to píše v lecjakých inzerátech. Ale když u nás je to teď doopravdy dobrý! Nemáme tu intriky, kuchyňkové drby nebo znepřátelené tábory. Proto chceme do našeho týmu posilu, se kterou si sedneme a která se u nás bude cítit příjemně. Jo – a každý je u nás důležitý. Fakt.

 

2) Uplatníte své nápady

Nápad na vylepšení? U nás ho prostě řekneme a když je to dobrý, tak ho proměníme ve skutečnost. Žádné složité korporátní schvalování, žádné vyplňování komplikovaných lejster. Naopak: jsme nadšeni, když přemýšlíte o své práci a navrhujete, jak ji dělat ještě o něco lépe. A je to super pocit vidět, že vaše inovace se chytla cobydup.

 

3) Vaším oborem bude sladký svět poctivých dortů a zmrzliny

Uvidíte, že váš/náš obor vám bude leckdo závidět… Děláme samé dobroty – poctivě, dlouho a dobře. Naší prací lidem zpříjemňujeme život: naše výrobky tvoří kulisu rodinných setkání, rande nebo prostě obyčejných dnů, kdy se lidé chtějí odměnit nebo si vylepšit náladu. Zmrzlina, dorty, quiche – to jsou pozitivní emoce.

 

4) Budete součástí rodinné firmy s tradicí od roku 1993

Jsme velcí tak akorát a máme za sebou příběh. Nejsme zelenáči, ale ani jsme neustrnuli na místě, pořád jdeme dopředu. Šéf, pan kavárník, vás bude znát jménem a rád si s vámi dá kafe. A uvidíte, jak paní kavárníková, naše šéfzmrzlinářka, vymýšlí limitovanou řadu zmrzliny…

 

5) Vaše práce nezapadne

Už jste v práci zažili, že jste se mohli přetrhnout, ale šéf si toho ani nevšiml, ba ani vám nepoděkoval? To se u nás nestane. Vážíme si dobré práce. Když to jde, přidáváme peníze. Máme taky pár speciálních benefitů, třeba slevy na naše dobroty.

 

Hm, to zní dobře. A co nějaká nevýhoda?

Nevýhoda je, že se u nás fakt pracuje. Bez práce nejsou koláče. Ani dorty, ani zmrzlina. Ale pro lidi, které hledáme, to nevýhoda není, protože když děláte pestrou práci s pozitivními emocemi a ve fajn kolektivu, tak vás baví a jde to mnohem snáz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!