Úvod
images/nn_iacf1_pohar.jpg

Zmrzlina

Dorty a zákusky

E-SHOP

Ňam Ňam Cafe

DĚLÁME VÁŠ ŽIVOT ŇAM ŇAM

Vaříme prvotřídní domácí zmrzlinu Bombato a pečeme lahodné dorty a zákusky. V naší vymazlené kavárně ŇAM ŇAM CAFE na Kladně vám k tomu připravíme i vynikající kávu. Dobroty rozvážíme dalším podnikům v okruhu 100 km od Prahy.

Jsme rodinná firma s více než 20letou tradicí. Věříme v kvalitní řemeslo a jsme pyšní na naše šikovné cukrářky i všechny ostatní, kteří u nás každý den tvoří ňam ňam život.

ňam ňam Ňews

Celé léto jsme pro vás vyráběli a kopečkovali zmrzlinu ostošest, a tak jsme si koncem srpna dopřáli chvilku volno od sladkého světa a užili si týmovou grilovačku.

Podobné akce u nás bereme „na pohodu“, není to žádný povinný teambuilding a o to větší radost máme, když obvykle dorazí všichni, kteří mohou. Letos jsme se sešli ve velmi silné sestavě. 

Zkraje podvečera nás spláchla bouřka, týmové foto tak máme pod střechou :-) Ale to nám nezkazilo dobrou náladu, k níž přispěly i masové dobroty, které pro nás připravili Martina a Karel Přibylovi, jimž moc děkujeme.

Byl to příjemný večer, při kterém jsme si odpočinuli a zároveň se mohli po čase potkat ti, kteří se v práci obvykle nevidí – třeba kolegyně z výroby a náš tým z kavárny. Máme radost, že jsme fajn parta.

Těšíme se na naše další tradiční setkání v prosinci, snad nám adventní výlet nepřekazí... však víte co :-)

archiv ňam ňam Ňews

Do kavárny ŇAM ŇAM CAFE chodím moc ráda

“Celkově to tam nemá chybu od dobrot a vynikající kávu přes milou a ochotnou obsluhu a útulné prostředí.” // Alena Holobradá
 

Můžeme jen doporučit

“Měli jsme svatbu uprostřed léta a rozhodli jsme se, že klasické dorty nahradíme zmrzlinou. Díky cukrárně ŇAM ŇAM jsme si pochutnali nejen na šesti druzích skvělé zmrzliny, ale taky si naši svatební hosté mohli zmrzlinu sami nabírat z krásného chladícího vozíku. Dodnes obě rodiny vzpomínají zejména na vozík se zmrzlinou :).” // Hana Zemanová
 
 

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!

 

Objednejte si Ňam Ňam na našem novém e-shopu.