Ňam Ňam Ňews

Rádi chodíte s rodinou na kvalitní řemeslnou zmrzlinu? Víme, jak jsou takové chvíle s rodinou fajn, ale taky je nám jasné, že někteří z vás přitom starostlivě hledí do peněženky... Proto jsme se rozhodli zavést v našich ŇAM ŇAM prodejnách zvýhodněné rodinné lízné. Stačí si v našich prodejnách pořídit slevovou kartu Lízačka a při rodinném nákupu zmrzliny Bombato od nás dostanete každý čtvrtý kopeček naší prémiové zmrzliny zdarma. Takže když například vyrazíte jako čtyřčlenná rodinka na výlet či procházku a zastavíte se u nás na Bombato a dohromady si dáte osm kopečků, tak budete mít dva zdarma. Jednou z nemnoha podmínek je, že pro zmrzlinu musíte přijít všichni osobně, pro poslíčky sleva neplatí. Chceme totiž, aby zmrzlina spojovala. 

Podrobnosti, jak to s kartou Lízačka chodí, jak si ji pořídit a pro koho sleva platí, jsou k mání tu.

Když může být na hradech rodinné vstupné, ve vlaku rodinné jízdné, proč by u nás nemohlo být rodinné lízné? :-) Tak ho k nám se svými blízkými přijďte vyzkoušet.

Mrkněte ještě ...

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!