Ňam Ňam Ňews
 Venku sice řádí sníh a vichr, ale my zmrzlináři a cukrářky (a zmrzlinářky a cukráři) v ŇAM ŇAM už máme v srdci léto. Po Novém roce bilancujeme a hýříme nápady, jak letos potěšit vás – návštěvníky našich prodejen v čele s ŇAM ŇAM CAFE anebo třeba odběratele Bombata. A protože za chvilku už u nás vypukne fofr, využili jsme posledních volnějších dnů, kdy se můžeme v klidu sejít, sednout si k dobré večeři, vínku a popovídat si nejen o práci. A že už se z toho stává pěkná tradice
 
Proto jsme jeden lednový pátek, když jsme dopekli dorty, dopsali objednávky a připravili poslední kávy, zamířili do restaurace U Chalupů na Braškově. Byl to parádní večer: veselá nálada všude kolem, spousta lidí z našeho prima týmu a kupa přípitků, kterých není nikdy dost. Pan kavárník jich za ten večer pronesl nespočet. A najednou ejhle půlnoc. Ideální příležitost na další přípitek: Nová sezóno 2018, vítej :-) Jsme na tebe připraveni. 
 
 
 

Mrkněte ještě ...

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!