Ňam Ňam Ňews

To to letííí! Uprostřed všeho zmrzlinářského fofru jsme se ani nestihli pořádně zastavit u příležitosti 25 let naší rodinné firmy. V roce 1993 jsme totiž otevřeli první cukrárnu a začala tím naše pouť sladkým světem.

Začínali jsme tehdy s velkým nadšením a obrovským poválečným zmrzlinovým strojem. Nadšení přetrvalo, přidalo se k nim čtvrtstoletí zkušeností a taky špičkové italské technologie.

Dnes se na vás těšíme každý den v kladenském ŇAM ŇAM CAFE a v dalších provozovnách a naši zmrzlinu Bombato servírují slavné pražské restaurace i kupa zajímavých podniků po celé zemi. A k tomu pečeme dorty, quiche a taky jsme se zamilovali do prvotřídní kávy.

Za pětadvacet let jsme toho zažili spoustu. Důležitou součástí našeho příběhu jste vy: každá vaše návštěva u nás je zrnkem přízně, které nám pomáhá vytrvat. Díky, že jste s námi. Právě pro vás děláme svět sladší. 

Radek a Martina Březinovi

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!