Ňam Ňam Ňews

Máme velkou radost! Výjimečnost naší zmrzliny Bombato byla potvrzena i odbornou porotou! Naše šéfzmrzlinářka Martina Březinová se stala jedním ze dvou vítězů prestižní soutěže o nejlepší řemeslnou zmrzlinu v ČR Gelato Festival Challenge 2019, které se účastnili zmrzlináři z celé republiky.

Každý přímo na místě vyrobil v časovém limitu jeden druh zmrzliny – a porota ocenila naši vymazlenou Bombato Letní hrušku, speciálně dekorovanou hruškovými chipsy a jemnou krajkou. Porota hodnotila chuť, strukturu, kreativitu a vzhled ve vitríně.

Ale tím to nekončí: jako spoluvítězové národního kola postupujeme do velkého evropského finále zmrzlinářské soutěže, které se bude konat příští rok v Bologni

Oceněnou zmrzlinu – stejně jako všechny naše další druhy, které také připravujeme podle vlastních receptur – můžete ochutnat v ŇAM ŇAM CAFE na Kladně, v TAKY ŇAM ŇAM v Tuchlovicích a na Zastávce ve Velké Dobré.

Naši zmrzlinu Bombato dodáváme také do kaváren, cukráren a restaurací, takže chcete-li svým zákazníkům nabídnout top řemeslnou zmrzlinu z české rodinné firmy, volejte přímo pana zmrzlináře a kavárníka Radka Březinu (608 555 070). 

Mrkněte ještě ...

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!