Ňam Ňam Ňews

Letní sezóna je v plném proudu a my pro vás jako tradičně máme nejen vaše oblíbené dobroty, ale taky kupu novinek. Fešák na fotce je náš nový vyladěný dort s mangem, maracujou a karamelem. Špičkové suroviny sladěné do báječné chuti v elegantním provedení. Ideální dort, když chcete někoho (nebo sami sebe) překvapit něčím výjimečným. Doporučujeme s naší voňavou kávou :-)

Nezaháleli jsme ani co se týká nových zmrzlin a sorbetů. Přijďte ochutnat třeba Bombato Lesní ovoce – sorbet, který tvoří lesní jahůdky, borůvky, maliny a ostružiny. Nic víc, nic míň. Pro milovníky lehce slanějších chutí jsme připravili Arašídy první třídy. Oblíbená chuť burských oříšků, tentokrát ale nebudete muset nic chroupat, jen nechat na jazyku rozplývat osvěžující zmrzlinu...

Těšíme se na vaši letní návštěvu jako vždy v ŇAM ŇAM CAFE na Kladně, v TAKY ŇAM ŇAM v Tuchlovicích a v ŇAM ŇAM Zastávce.

 

 

Mrkněte ještě ...

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!