Ňam Ňam Ňews

I v čase koronaviru vám chceme dělat život sladší. Jsme tu tedy pořád s vámi – máme otevřené výdejové okénko v ŇAM ŇAM CAFE i na Zastávce ve Velké Dobré. S sebou vám rádi zabalíme dorty, rodinné balení naší zmrzliny, kávu, quiche, koláče – zkrátka vše, na co k nám rádi chodíte. A udělejte si doma pohodu.

Máme pro vás ale i novinku: od 1. dubna pro vás každý všední den v ŇAM ŇAM CAFE chystáme polévky. Chutné a syté, vždy s lámankovým pečivem. Na výběr máte ze dvou polévek – jedna v týdenním menu a pak každý den vaříme ještě jednu. Aktuální menu najdete na našem Facebooku. Polévka je grunt a dodá vám sílu. A tu dnes všichni potřebujeme...

Nově si můžete všechny dobroty objednat telefonicky nebo online a buď si je vyzvednout, nebo vám je dovezeme přímo domů či do kanceláře. Ideální je tak udělat objednávku pro celou rodinu či i pro kolegy a přísun slaných i sladkých dobrot máte zajištěn. Rozvážíme po Kladně a okolí. 

Objednávejte telefonicky 776 432 222 na přes FB Messenger. Jako "menu" vám může posloužit náš e-shop

Tak dobrou chuť :-)

 

Mrkněte ještě ...

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!