Ňam Ňam Ňews

Nežijeme v lehkých časech, ale v ŇAM ŇAM se rádi na svět díváme z té sladší stránky… a tak vám v novém roce přejeme více důvodů k úsměvu a pevné zdraví!

Tentokrát vás zdravíme v posilněné sestavě naší rodinné firmy: jsme rádi, že se k nám na sklonku roku 2019 připojil syn Michal, který pečuje o dlouholeté i nové odběratele, a taky dcera Anička, která nám pomáhá se sociálními sítěmi. A pes Rony nás věrně provází už pár let :-)

ŇAM ŇAM ale tvoří i naše šikovné kolegyně a kolegové v kanceláři, výrobě, distribuci i v našich provozovnách. Moc jim všem děkujeme za jejich nasazení ve složité době. 

A vám, našim milým zákazníkům, slibujeme, že nadále pro vás děláme svět sladší: naše cukrářky pořád pečou lahodné dorty, připravujeme pro vás voňavou kávu a domů si můžete odnést i naši zmrzlinu Bombato s titulem Gelato Festival Winner. Nabízíme s sebou i naše domácí plněné bagetyteplé lívanečky s horkým přelivem z lesních plodů, jemné párečky, teplé malinové crumble a jedinečný punč paní kavárníkové.

Jsme tu pro vás v ŇAM ŇAM CAFE a na Zastávce denně 7 dní v týdnu až do 19 hodin.

Mrkněte ještě ...

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!