Galerie
Na konci října jsme si v kavárně užili báječný večer v rytmu swingu. Ač náš prostor je komorní, dokáže divy – přivítali jsme nejen naši oblíbenou zpěvačku Adélu Zejfartovou, ale taky skvělé muzikanty a ještě zbylo kus místa i na tanec. Děkujeme všem, kteří přišli a podpořili tak i vznik nového alba Sunny Swing Orchestra. Dobrá muzika spojuje dobré lidi :-) Foto: Jiří Hokův
 

{gallery row=1 width=200 height=200}foto/nnnews/2019/swingovy-vecer/{/gallery}

Kavárna a umění patří k sobě, a proto u nás čas od času hostíme výstavy. A tentokrát si u nás můžete prohlédnout obrázky jednoho z nejslavnějších českých karikaturistů a ilustrátorů – Jiřího Wintera Neprakty. Výstavu speciálně pro ŇAM ŇAM CAFE připravil jediný světový nepraktolog Jaroslav Kopecký. Zahájení výstavy jsme oslavili 4. října 2019 vernisáží za účasti mnoha milých hostů, včetně manželky pana Neprakty Daniely Winterové. Podávaly se slané i sladké dobroty, francouzské červené víno (jaké měl pan Neprakta rád) a večer zpestřila i zpěvačka Adéla Zejfartová a pianista Michal Šupák a jejich podání prvorepublikových šlágrů. Byl to krásný večer. Výstava potrvá v kavárně do poloviny listopadu 2019. Foto: Pavla Sirůčková

{gallery row=1 width=200 height=200}foto/nnnews/2019/neprakta/{/gallery}

Když se sejdou milovníci zmrzliny a zmrzlináři... je z toho podvečer plný chutí a osvěžení. Právě takový jsme si užili v polovině května na naší zmrzlinové degustaci. Pan kavárník – pod dohledem paní šéfzmrzlinářky – vyprávěl o zmrzlinářském řemesle, o tom, jak poznat dobrou zmrzlinu – a hlavně se ochutnávalo. Mezi jinými třeba vítěznou zmrzlinu Gelato Festivalu 2019 Bombato Letní hrušku, ale došlo i na kombinaci kávy a zmrzliny i alkoholu a zmrzliny. Děkujeme všem, kteří přišli – a pokud jste to nestihli, můžete u nás degustovat sami: máme plnou vitrínu smetanových i ovocných chutí. 

Za fotografie děkujeme Pavle Sirůčkové.

{gallery row=1 width=200 height=200}foto/nnnews/2019/zmrzlinova-degustace/{/gallery}

 

Hurááá, naše zmrzlina Bombato se stala jedním ze dvou vítězů soutěže o nejlepší řemeslnou zmrzlinu v ČR – Gelato Festivalu 2019. Zúčastnili se jí zmrzlináři z celé republiky, kteří na místě vyráběli v přísném časovém limitu jeden druh zmrzliny dle vlastního výběru. Z široké nabídky Bombato jsme pro soutěž vybrali Bombato Letní hrušku dekorovanou hruškovými chipsy a krajkou. Odborná porota hodnotila chuť, strukturu, kreativitu a prezentaci ve vitríně. Ze soutěže si tak naše šéfzmrzlinářka Martina Březinová odváží nejen diplom, ale taky postup do evropského finále zmrzlinářské soutěže, které se uskuteční v Bologni. 

Foto: Radek Březina, Ladislav Hraník

{gallery row=1 width=200 height=200}foto/nnnews/2019/gelato-festival/{/gallery}

Konec listopadu či začátek prosince u nás tradičně znamená oslavu ňamrozenin. A letos rovnou půlkulaté výročí! Máme za sebou pět let otevřených dveří, nespočet šálků kávy a kopec kopečků zmrzliny. A především spoustu milých setkání s vámi, hosty ŇAM ŇAM CAFE. Oslavu jsme proto nazvali „Káva (p)o páté“ a 1. prosince 2018 prožili další z krásných podvečerů a večerů, jak je máme rádi: v dobré společnosti a s dobrou náladou, s živou hudbou, speciálním narozeninovým Harlekýnem de luxe, s vínem a kávou… Děkujeme za přízeň! (Foto: Petr Vinš)

{gallery row=1 width=200 height=200}foto/nnnews/2018/5_namrozeniny/{/gallery}

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!