Na co se často ptáte

Kolik ovoce je ve vašich zmrzlinách Bombato?

Ovocné zmrzliny (sorbety) Bombato obsahují tolik ovoce, kolik se do nich jen vejde, aby chuť byla příjemná. Například sorbet Černý rybíz má 77% podíl ovoce a nepřidáváme do něj – stejně jako do mnoha dalších druhů – žádný tuk či sacharózu.

Někdy se lidé domnívají, že zmrzlina by měla být ze 100 % tvořena daným ovocem, ovšem to ve skutečnosti chuti nepřidává – stačí si to představit například na citrónové zmrzlině: kdyby ji tvořil pouze citrón, nebyla by vůbec dobrá. Zkušení zmrzlináři ví, jaký podíl toho kterého ovoce vede k vyvážené chuti.

Dbáme na kvalitní suroviny, takže například rakytník odebíráme od českého pěstitele, kterého osobně navštěvujeme. Citrónový sorbet obsahuje kůru z chemicky neošetřených citrónů. Do smetanových zmrzlin přidáváme poctivou čerstvou smetanu a plnotučné mléko.

 

Obsahují zmrzliny Bombato lepek?

Téměř všechny zmrzliny Bombato jsou bezlepkové. Výjimky dle aktuální nabídky vám rádi sdělíme.

Sorbety Bombato – ovocné zmrzliny jsou bezlaktózové. Výjimkou je jen banánová zmrzlina.  

 

Jak si mohu objednat vaši zmrzlinu na svou akci?

Všechny praktické informace, včetně odkazu na nezávaznou objednávku, si můžete přečíst zde: www.namnam.cz/sluzby/sweet-catering.

Anebo pro rychlíky – skočte rovnou sem a napište nám svá přání.

Když vám i nám bude vše ladit, moc rádi zpříjemníme vaši akci našimi osvěžujícími kopečky.

  

Jak si mohu objednat celý dort?

Rádi vám dort upečeme. Nejlepší je zastavit se přímo v našich prodejnách (v ŇAM ŇAM CAFE v Kladně nebo v ŇAM ŇAM Zastávka ve Velké Dobré), kde vám naše milá obsluha ukáže katalog a vyberete si. Případně si můžete zavolat (776 432 222), ale naživo je to lepší :-) Ideální doba objednávky je týden předem. 

Pokud potřebujete dort rychle, možná máme na prodejnách připraven některý z dortů naší každodenní nabídky a ten byste si mohli hned odnést, pokud už ho dnes někdo neulovil. Aktuální informace vám ráda sdělí naše obsluha.

Omlouváme se, ale objednávky na dorty přes Facebook a web nepřijímáme – děláme lidem život sladší řemeslnou výrobou dobrot a nestíháme tolik surfovat.

 

Z jaké šlehačky vyrábíte dorty?

Naše zákusky jsou vyráběny z pravé, 33% smetany, tj. živočišné šlehačky.

 

Jak daleko zavážíte zmrzlinu?

Zmrzlinu rozvážíme v okruhu cca 100 km okolo Prahy.

 

Jak daleko zavážíte zákusky a dorty?

Zákusky a dorty dodáváme do Kladna, Prahy, Plzně, směrem na Mladou Boleslav a nově i na druhou stranu do Karlových Varů. Máte zájem o naše ňam ňam zákusky? Ozvěte se nám a společně to vymyslíme.

 

Jak dlouho můžu prodávat načatou vaničku zmrzliny?

Zákon uvádí dobu 2–14 dní (podle laboratorních výsledků). Naše zmrzlina je kromě našich interních vysokých standardů pravidelně kontrolována příslušnými orgány a naše výsledky odpovídají trvanlivosti 14 dní.

 

Nabízíte i točenou zmrzlinu?

Ano – a i na ní si dáváme záležet. Zmrzlinu neděláme „z prášku“, ale nejprve ji uvaříme ve velkém kotli, pak ji zchladíme, necháme pár hodin uzrát a teprve potom ji stočíme a přivezeme na naše prodejny – dorazí tam tedy vždy čerstvá. V ŇAM ŇAM prodejnách na ni máme špičkový italský stroj, který ji krásně vymrazí, natočí a dozdobí dle přání zákazníka. Ve všech našich prodejnách tak najdete stejnou kvalitní točenou zmrzlinu. Přijďte ochutnat!

Zamražené směsi na lahodnou točenou v několika druzích dodáváme i odběratelům.

 

Pronajímáte také stroje na točenou zmrzlinu?

Ne, stroje na točenou zmrzlinu nepronajímáme.

 

Nabízíte také nanuky?

Ano, nanuky vyrábíme, ale jen když je čas a prodáváme je zatím pouze na naší kavárně.

 

Půjčujete chladicí vitríny na prodej zákusků či mrazicí na zmrzlinu?

Ne, vitríny na dorty nepronajímáme. Mrazicí vitríny na zmrzlinu pronajímáme výhradně s naší zmrzlinou (jsme zmrzlináři, ne půjčovna :)

 

Nenašli jste tu odpověď na svou otázku? Tak se nám nebojte zavolat nebo se za námi zastavit na kavárně

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!