Ňam Ňam Tuchlovice

Hřbitovní 204, Tuchlovice (roh Hřbitovní a Karlovarské ulice)

telefon: 775 583 552 

Přes zimu jsme se uložili ke spánku...

 

Na Kladně vás vítáme v ŇAM ŇAM CAFE a v Tuchlovicích jsme TAKY ŇAM ŇAM. Tak se jmenuje naše kamenná prodejna, kde se můžete zastavit, když projíždíte hlavní tuchlovickou silnicí anebo když frčíte po nedaleké cyklostezce (kterou mají v oblibě i in-line bruslaři). Prý jsme dobrý cíl výletu pro celou rodinu :-) 

 

Co pro vás máme? 

Především naši vymazlenou zmrzlinu Bombato, která je v Tuchlovicích k dostání v mnoha druzích, a to jak v těch klasických (Pravá čokoláda, Voňavá vanilka, Jahoda Bombato, Banány se smetanou, Zralé maliny…), tak i sezónních.

Platí přitom, že ctíme tradici poctivého řemesla, takže:

  • ve smetanových zmrzlinách Bombato najdete pravou smetanu
  • ovocné zmrzliny obsahují tolik ovoce, kolik se do nich jen vejde;
  • nepoužíváme zbytečnou chemii – vyrábíme z přírodních produktů;
  • skoro všechny naše zmrzliny jsou bezlepkové (výjimky vám ráda sdělí naše obsluha);
  • propojujeme léty získané zkušenosti (a taky selský rozum) se špičkovou zmrzlinářskou technologií.

 

K tomu vám v Tuchlovicích nabídneme vynikající kávu z italské pražírny Cosmai. Dejte si šálek pro radost, či pro povzbuzení... Posaďte se na chvilku uvnitř či ven a užijte si chvilku klidu jako někde v Itálii.

A co máme dalšího k zakousnutí? Dorty, moc dobré koláče a pro vyznavače slaného taky naše quiche jako svačinku tak akorát. Jestli chcete někomu udělat (třeba narozeninovou) radost celičkým dortem, tak ty si u nás můžete snadno objednat.

Těšíme se na setkávání s vámi, ať už se u nás stavíte jen tak cestou domů, do práce, do školy anebo tudy projíždíte třeba na kole (máme stojany!).

Kde nás najdete?

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!