Pronájem vitrín

Ať už se chystáte s prodejem zmrzliny teprve začít, nebo jste s kleštěmi a kornoutky dobří přátelé a chcete zákazníkům dopřát naši zmrzlinu, nabízíme vám možnost pronájmu mrazicí vitríny.

Ale platí jedna věc: vitríny pronajímáme pouze odběratelům naší báječné zmrzliny, není možné si tedy od nás pronajmout pouze vitrínu. Důvod je jednoduchý – jsme zmrzlináři, ne půjčovna. 

Našim dlouhodobým odběratelům přitom poskytujeme zmrzlinářskou péči se vším všudy:

Vitrínu bezplatně přivezeme a zprovozníme a budeme vám k dispozici pro telefonickou radu nebo i servisní podporu, pokud by se náhodou něco přihodilo (a v záloze máme vždy náhradní stroj). Kromě vitríny získáte uzavřením spolupráce také všechno další vybavení nezbytné k profesionálnímu prodeji zmrzliny: základní sadu nerezových van, špičkové porcovací kleště, zásobníky na kornouty, omyvatelné štítky k označení zmrzlin apod.

Mrazicí vitríny pronajímáme i na jednodenní či vícedenní firemní nebo veřejné akce. A dodáme vám do nich nejen náš ňam ňam obsah, ale na vaše přání zajistíme i obsluhu nebo rovnou celý sweet catering.

Chcete vědět víc a domluvit podrobnosti? Napište nám nebo zavolejte. 

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!