Sweet catering

Jestliže hledáte partnera na stylový sweet catering, hlásíme se do služby! Připravíme hostům vaší svatby, večírku nebo prezentační akce naše ňam ňam dobroty anebo vyrobíme i speciality podle vašeho přání.

Vaši akci může ozdobit náš retro zmrzlinářský vozík anebo klasická zmrzlinářská vitrína – obojí výhradně s naší řemeslně vyráběnou kvalitní zmrzlinou (samostatně bez našich produktů zařízení nepronajímáme – jsme zmrzlináři a cukráři, nikoliv půjčovna – a navíc: naši zmrzlinu prostě musíte ochutnat).

A protože tušíme, že času nemáte nazbyt, pracujeme velmi efektivně: telefonát, schůzka, plán, kalkulace, odsouhlasení, akce...

Pro nejčastější objednávky zmrzlinového cateringu můžete rovnou vyplnit nezávaznou poptávku.

Potřebujete jen dodávku produktů? Zařídíme.

Chcete kompletní servis, včetně vybavení pro servírování a profesionální obsluhy? Žádný problém, i to zvládneme. 

 

V základní nabídce sweet cateringu máme samé oblíbené kousky:

 

 • více než 100 druhů naší báječné zmrzliny, včetně zmrzlin pro děti
 • ledové tříště z čerstvého ovoce
 • italské zákusky, dorty a mini deserty
 • originální alkoholové zmrzliny řady Mr. Freeze
 • zmrzlinové "jednohubky"
 • hořické trubičky plněné zmrzlinou
 • zmrzlinové špagety anebo zmrzlinové pizzy
 • chladivé či horké ovocné přelivy
 • mléčně koktejly Créma Fredda
 • kávu na přání připravenou na místě naším baristou
 • retro zmrzlinový vozík

 

Je to to pravé pro vaši akci? Tak nám zavolejte nebo napište anebo rovnou vyplňte základní údaje pro nezávaznou poptávku. Společně vymyslíme to nejlepší pro vaše hosty. 

A takhle to může dopadnout:

 

Měli jsme svatbu uprostřed léta a rozhodli jsme se, že klasické dorty nahradíme zmrzlinou. Díky cukrárně ŇAM ŇAM jsme si pochutnali nejen na šesti druzích skvělé zmrzliny, ale taky si naši svatební hosté mohli zmrzlinu sami nabírat z krásného chladícího vozíku. Dodnes obě rodiny vzpomínají zejména na vozík se zmrzlinou. Můžeme jen doporučit.

                                             Hana Zemanová 

 

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za Vaši participaci na letní firemní akci naší společnosti, kde se Vaše zmrzlina již opakovaně stává velmi vyhledávanou a oblíbenou atrakcí. Zmrzlina byla opravdu vynikající a přístup personálu nadstandardní.

Jitka Třísková, Head of Human Resources, Sécheron Tchequie

 

Dobrý den pane Březino, moc Vám i kolegyni děkujeme za příjemné zpestření našeho stánku na výstavě Vodovody – kanalizace 2017. Zmrzlina chutnala, sice nám „trochu“ zbylo, ale s tím si hravě poradíme :-)

Jiří Ašenbryl, HAWLE ARMATURY spol. s r.o. 

    

Chtěl bych Vám poděkovat za zajištění naší akce Sjezdu rodáků Vaší zmrzlinou BOMBATO. Zmrzlina byla výborná, všem chutnala. Zvláště chci poděkovat za výběr řidiče i paní, která obsluhovala výdej zmrzliny. Oba byli velmi ochotní, vstřícní a prostě skvělí. Předejte prosím naše poděkování i majiteli firmy, který si vybírá takto skvělé spolupracovníky.

 Vladislav Kos, MBA, prezident Vinného klubu Pod Kapličkou s.r.o.

 

S průběhem akce a Vaším cateringem jsme byli velice spokojeni, zejména nás překvapila opravdu výborná chuť zmrzlin bez známky umělotin.

Barbora Bursová, MOFO CZ s.r.o.

 

Jestli hledáte něco, čím potěšit a zpříjemnit pracovní den vašim zaměstnancům, pak je zmrzlina z rodinné firmy ŇAM ŇAM určitě to nejlepší, po čem sáhnout! Dáváme si ji každé léto a vždy má velký úspěch. Přijede až k nám do firmy, ochotný personál vše připraví a po akci zase sklidí. Všechny příchutě jsou skvělé, chutnají tak nějak opravdověji. Nikdy nezůstane jen u jednoho kopečku :-) Doporučuji! 

Jana Rennerová, Cofidis s.r.o.

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!