Ňam Ňam Ňews

Ňam Ňam News

Náš úspěch v soutěži Gelato Festival World Masters přinesl vlnu mediálního zájmu ;-) Velký článek o naší rodinné firmě vyšel například v Hospodářských novinách. Tématu se věnoval třeba i Kladenský deník nebo Kladenské listy. Několikrát jste mohli šéfzmrzlinářku Martinu Březinovou slyšet v rozhlase, třeba na ČRo Region

Hned dvakrát jsme na Velké Dobré hostili Českou televizi. Nejprve v ranním vstupu ve vysílání Studia 6 a pak přijel zachytit příběh ŇAM ŇAM štáb magazínu Gejzír. Na reportáž, kde je řeč nejen o zmrzlině, ale i o počátcích naší firmy a našem životě, se můžete podívat zde

Natáčení i všechny rozhovory jsme si užili. Jsme rádi, že se o kvalitní zmrzlině více mluví. Dobrá zmrzlina navíc není jen letní záležitost, ale dobrota, kterou si můžete dopřávat po celý rok – teď pro vás máme třeba i podzimní zmrzliny.

Těšíme se, že se za námi zastavíte v ŇAM ŇAM CAFE na Kladně nebo na Zastávce ve Velké Dobré. A pokud sami máte cukrárnu, kavárnu či restauraci a chcete naši zmrzlinu nabízet i svým hostům, mrkněte sem.

Tak to je pecka! Radujeme se z velkého úspěchu naší šéfzmrzlinářky Martiny Březinové! Po úspěchu v národním kole zmrzlinářské soutěže se jí dařilo i na evropském finále Gelato Festival World Masters. V silné konkurenci 28 účastníků ze 17 zemí se umístila na 2. místě a postupuje do finále mezi nejlepší zmrzlináře světa!

Porotu složenou z italských mistrů gelata zaujala naše zmrzlina Letní hruška, která si v jednom z bodových hodnocení vysloužila dokonce i výjimečnou desítku!

Evropské finále probíhalo kvůli epidemickým opatřením online, takže to vůbec nebylo jednoduché – zmrzlinu jsme museli do Bologne poslat mrazicím expresem, její výrobu přiblížit videem a pak odpovídat online na otázky poroty.

Děkujeme všem za podporu! Zmrzlinu děláme hlavně pro vás. A tak se těšíme, že se u nás v ŇAM ŇAM CAFE nebo ve Velké Dobré zastavíte a ochutnáte třeba právě Letní hrušku.

 

 

Nežijeme v lehkých časech, ale v ŇAM ŇAM se rádi na svět díváme z té sladší stránky… a tak vám v novém roce přejeme více důvodů k úsměvu a pevné zdraví!

Tentokrát vás zdravíme v posilněné sestavě naší rodinné firmy: jsme rádi, že se k nám na sklonku roku 2019 připojil syn Michal, který pečuje o dlouholeté i nové odběratele, a taky dcera Anička, která nám pomáhá se sociálními sítěmi. A pes Rony nás věrně provází už pár let :-)

ŇAM ŇAM ale tvoří i naše šikovné kolegyně a kolegové v kanceláři, výrobě, distribuci i v našich provozovnách. Moc jim všem děkujeme za jejich nasazení ve složité době. 

A vám, našim milým zákazníkům, slibujeme, že nadále pro vás děláme svět sladší: naše cukrářky pořád pečou lahodné dorty, připravujeme pro vás voňavou kávu a domů si můžete odnést i naši zmrzlinu Bombato s titulem Gelato Festival Winner. Nabízíme s sebou i naše domácí plněné bagetyteplé lívanečky s horkým přelivem z lesních plodů, jemné párečky, teplé malinové crumble a jedinečný punč paní kavárníkové.

Jsme tu pro vás v ŇAM ŇAM CAFE a na Zastávce denně 7 dní v týdnu až do 19 hodin.

Víme, že kavárny, cukrárny, restaurace i další gastroprovozy to mají v současné době hodně těžké. Jsme však optimisté: blíží se léto a zmrzlina je jedním z produktů, které se přes okénko prodávají dobře. Pokud tedy ve vašem podniku chcete rozjet prodej zmrzliny anebo hledáte nového dodavatele, jsme tu pro vás. 

V naší rodinné firmě vyrábíme řemeslnou zmrzlinu Bombato oceněnou titulem Gelato Festival Winner. Nabízíme desítky druhů, vybere si každý. A jestli s prodejem zmrzliny začínáte, se vším vám poradíme. Sami léta provozujeme kavárnu a víme co a jak.

  • Dodáme vám kopečkovou zmrzlinu, monoporce i rodinná balení – praktická pro odběratele i koncové zákazníky.
  • Dbáme na výběr kvalitních surovin. V sorbetech najdete tolik ovoce, kolik se do nich vejde, ve smetanových zmrzlinách používáme pravou vanilku, belgickou čokoládu, sicilské pistácie apod. A samozřejmě čerstvou smetanu.
  • Rozvážíme v okruhu 100 km od Kladna.
  • Vybavíme vás vším důležitým k prodeji, vč. mrazící vitríny.
  • A spolu s řemeslnou zmrzlinou vám můžeme dodat i dorty od našich šikovných cukrářek

Zavolejte nám:

Michal Březina, manažer prodeje, 774 564 289.  

 

 

Že zmrzlina patří jen k létu? Kdepak... zmrzlina vám může dělat radost i v chladnějších měsících, jen zvolit tu pravou. V zahraničí se mezi šéfkuchaři a milovníky zmrzliny dobře ví, že zmrzlina je „celoroční produkt“. Důležité je jen zvolit její správnou sezónní podobu. A to my v ŇAM ŇAM dobře víme ;-)

Připravili jsme proto pro vás limitovanou sérii smetanové zmrzliny Bombato Hřejivá skořice a také Bombato Vlašský ořech. Typické podzimní suroviny v lahodné zmrzlině dle receptury paní šéfzmrzlinářky. Pořiďte si u nás rodinné balení na domácí mlsání a zpestřete si advent skvělým gelatem z naší rodinné firmy

Mrkněte ještě ...

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!