Ňam Ňam Ňews

Ňam Ňam News

Jeden den na stromě či na keříku a cobydup už v kopečku lahodného osvěžení pro vás. Taková je cesta sezónního ovoce, květů či bylinek. Každoročně z těch nejčerstvějších surovin připravujeme limitované zmrzliny a sorbety Bombato. Letos můžete dle receptury naší paní šéfzmrzlinářky ochutnat třeba tyto druhy:

  • Jogurt se zkaramelizovanými fíky – osvěžující jogurtová zmrzlina přelitá báječnými sladkými fíky. Elegantní kombinace, doporučujeme nejen na speciální příležitosti ;-)
  • Smetanová zmrzlina s tonka – že nevíte, co je tonka? Jedná o aromatické koření pocházející z Jižní Ameriky, které se využívá hlavně ve vyhlášené francouzské gastronomii a má pozitivní účinky na psychiku. A my jsme z něj připravili luxusní zmrzlinu.
  • Jamango – spojili jsme oblíbené druhy ovoce, jahodu a mango, a vznikl originální sorbet, který stojí za to ochutnat.
  • Mango s chilli – dokonale vyvážené chutě :-)
  • Svěží citrón s kousky máty – opravdu svěží kombinace dvou chutí, které se skvěle doplňují.  
  • ... a další...

Limitované řady připravujeme dle sezóny, tak se přijďte podívat k nám do ŇAM ŇAM CAFE nebo na Zastávku, jaká je naše aktuální nabídka. Anebo sledujte náš Facebook.

Objednat si u nás dobroty je teď hračka. V cuku letu jsme pro vás spustili e-shop, ve kterém si jednoduše naklikáte, na co máte zrovna chuť.

Dopřát si můžete třeba rodinné balení zmrzliny Bombato v mnoha druzích (doporučujeme třeba Letní hrušku), bohatý výběr zákusků anebo celé dorty (nejen na oslavu). Pečeme pro vás i lahodné koláče, muffiny či makronky a další balené dobroty, které se hodí i jako dárek. A že si k tomu můžete i ňam ňam kávu, to se rozumí samo sebou.

Svůj balíček dobrot si můžete vyzvednout v našem okénku v ŇAM ŇAM CAFE anebo vám ho dovezeme po Kladně a okolí. Platba kartou či hotově, jak je libo.

Zkrátka i v méně veselých časech vám chceme dělat život sladší. 

A připomínáme, že ve všední dny pro vás vaříme i vydatné polévky s čerstvým pečivem, aktuální menu najdete na Facebooku. Polévky objednávejte telefonicky 776 432 222 na přes FB Messenger

  

Naši stálí hosté už vědí, že moc rádi čas od času pořádáme kulturní večery. Rok 2020 jsme odstartovali s velkými jmény:

Režisér, pianista, herec, pedagog, autor a muž mnoha dalších profesí Přemysl Rut nám spolu s herečkou, interpretkou a pedagožkou Markétu Potužákovou připomněli písně Petra Skoumala.

A protože pan Rut s panem Skoumalem spolupracoval, vedle melodií zaznělo i zajímavé vyprávění – o písních, o lidech i o duchu doby, v níž nejslavnější písně autorské dvojice Vodňanský-Skoumal zazněly.

Na pár momentek se můžete podívat v našem albu na Facebooku.

Děkujeme za příjemný večer našim hostům, za milou atmosféru všem, kteří přišli, a panu Skoumalovi za krásné písničky.

A už teď plánujeme další hudební večery.

I v čase koronaviru vám chceme dělat život sladší. Jsme tu tedy pořád s vámi – máme otevřené výdejové okénko v ŇAM ŇAM CAFE i na Zastávce ve Velké Dobré. S sebou vám rádi zabalíme dorty, rodinné balení naší zmrzliny, kávu, quiche, koláče – zkrátka vše, na co k nám rádi chodíte. A udělejte si doma pohodu.

Máme pro vás ale i novinku: od 1. dubna pro vás každý všední den v ŇAM ŇAM CAFE chystáme polévky. Chutné a syté, vždy s lámankovým pečivem. Na výběr máte ze dvou polévek – jedna v týdenním menu a pak každý den vaříme ještě jednu. Aktuální menu najdete na našem Facebooku. Polévka je grunt a dodá vám sílu. A tu dnes všichni potřebujeme...

Nově si můžete všechny dobroty objednat telefonicky nebo online a buď si je vyzvednout, nebo vám je dovezeme přímo domů či do kanceláře. Ideální je tak udělat objednávku pro celou rodinu či i pro kolegy a přísun slaných i sladkých dobrot máte zajištěn. Rozvážíme po Kladně a okolí. 

Objednávejte telefonicky 776 432 222 na přes FB Messenger. Jako "menu" vám může posloužit náš e-shop

Tak dobrou chuť :-)

 

Jsme rádi, když to u nás v kavárně nejen voní, ale i pořádně žije. I v roce 2020 proto pro vás chystáme kulturní večery a začínáme hned s velkými jmény.

Připomeneme si u piana písně našeho oblíbeného skladatele Petra Skoumala. Průvodcem a interpretem večera bude muž mnoha talentů – režisér, pianista, herec, pedagog, zpěvák... – profesor Přemysl Rut spolu s herečkou, autorkou a pedagožkou DAMU Markétou Potužákovou.

Program s názvem Petr Skoumal, P. S. začíná ve čtvrtek 6. února 2020 od 19.00 h a těšíme se, že budete u toho s námi. Jste-li facebookoví, pozvánku najdete zde.

Vstupenky jsou k mání v předprodeji v kavárně za 150 Kč. Židlí máme jen na dva tucty, tak neváhejte.


Mrkněte ještě ...

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!