Ňam Ňam Ňews

Ňam Ňam News

Naši stálí hosté už vědí, že moc rádi čas od času pořádáme kulturní večery. Rok 2020 jsme odstartovali s velkými jmény:

Režisér, pianista, herec, pedagog, autor a muž mnoha dalších profesí Přemysl Rut nám spolu s herečkou, interpretkou a pedagožkou Markétu Potužákovou připomněli písně Petra Skoumala.

A protože pan Rut s panem Skoumalem spolupracoval, vedle melodií zaznělo i zajímavé vyprávění – o písních, o lidech i o duchu doby, v níž nejslavnější písně autorské dvojice Vodňanský-Skoumal zazněly.

Na pár momentek se můžete podívat v našem albu na Facebooku.

Děkujeme za příjemný večer našim hostům, za milou atmosféru všem, kteří přišli, a panu Skoumalovi za krásné písničky.

A už teď plánujeme další hudební večery.

Jsme rádi, když to u nás v kavárně nejen voní, ale i pořádně žije. I v roce 2020 proto pro vás chystáme kulturní večery a začínáme hned s velkými jmény.

Připomeneme si u piana písně našeho oblíbeného skladatele Petra Skoumala. Průvodcem a interpretem večera bude muž mnoha talentů – režisér, pianista, herec, pedagog, zpěvák... – profesor Přemysl Rut spolu s herečkou, autorkou a pedagožkou DAMU Markétou Potužákovou.

Program s názvem Petr Skoumal, P. S. začíná ve čtvrtek 6. února 2020 od 19.00 h a těšíme se, že budete u toho s námi. Jste-li facebookoví, pozvánku najdete zde.

Vstupenky jsou k mání v předprodeji v kavárně za 150 Kč. Židlí máme jen na dva tucty, tak neváhejte.


Náročný rok si u nás v ŇAM ŇAM pravidelně zpestřujeme týmovými akcemi. V létě děláme grilovačku nebo si vyjedeme na kole, no a v zimě se staly naší tradicí adventní výlety. Tentokrát jsme si vyrazili do Drážďan, podívat se na tamní slavné vánoční trhy a trochu si odpočinout v předvánočním fofru.

Rozložili jsme ale síly, a tak i v den našeho výletu zůstala kavárna otevřená pro vás, naše milé hosty. 

Výlet jsme si krásně užili, ochutnali pár dobrot, připili si na zdraví a nakoupili taky nějaké ty drobné dárky. Už se těšíme na příští rok – kam nás tentokrát pan kavárník vezme ;-)

Léto je za kopečkem a naše řemeslná zmrzlina značky Bombato může být dalším lákadlem pro zákazníky i ve vaší kavárně, cukrárně, bistru, prodejně nebo restauraci. Spojením se značkou Bombato vsadíte na dobrou kartu: v roce 2019 jsme získali ocenění Gelato Festival Winner na soutěži o nejlepší řemeslnou zmrzlinu ČR

Nebojte se začít s Bombatem, se vším vám poradíme. Vyrábíme luxusní druhy jako Královský nugát, Toskánské tiramisu, Letní hruška, Rakytník na pomerančích nebo Lesní ovoce, ale také oblíbenou klasiku – Pravou čokoládu, Bombato jahodu nebo Voňavou vanilku. Sezónně připravujeme třeba Levanduli z Provence nebo Štíhlou okurku.

Naši stálí hosté už dobře vědí, že v ŇAM ŇAM CAFE rádi dáváme prostor umění a že stěny naší kavárny se čas od času promění v galerii. Tentokrát hostíme v kavárně legendu – k vidění jsou u nás obrázky slavného karikaturisty a ilustrátora pana Jiřího Wintera Neprakty.

Výstavu Prakticky o Nepraktovi připravil přímo pro ŇAM ŇAM CAFE nepraktolog pan Jaroslav Kopecký. Vybral ilustrace, které potěší děti i dospělé a které v sobě mají humor i napětí. Vernisáže výstavy se účastnila i paní Daniela Winterová. Na moc příjemném večeru jsme zavzpomínali na pana Nepraktu, připili si jeho oblíbeným francouzským červeným vínem a k poslechu, ba i k tanci, hrála Adéla Zejfartová & Sunny Swing. Podívejte se na fotky.

Vezměte rodinu, přijďte k nám na kávu či něco dobrého a prohlédněte si v klidu obrázky, které možná znáte z dětství. A navíc u nás můžete za zvýhodněnou cenu pořídit krásné dárky – knihy, kalendář či karty s ilustracemi pana Neprakty.

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!