Ňam Ňam Ňews

Ňam Ňam News

Když zmrzlina, tak pořádná! Udělejte si radost a přijeďte k nám ochutnat Bombato, řemeslnou zmrzlinu z naší rodinné firmy. Bombato bylo v roce 2021 oceněno jako druhá nejlepší zmrzlina v Evropě a o dva roky dříve bylo jedním z vítězů národní soutěže Gelato Festival.

Za recepturami zmrzlin a sorbetů stojí naše šéfzmrzlinářka Martina Březinová, která o výrobu každý den osobně pečuje. 

Vybírat můžete z řady ovocných i smetanových druhů, v sezóně vyrábíme i limitované řady dle úrody. A že si můžete pořídit i balení na domácí mlsání, to se rozumí samosebou!

Vezměte rodinu a kamarády a udělejte si výlet za zmrzlinou a výbornou kávou. Zveme vás do našich dvou stylových kaváren:

ŇAM ŇAM CAFE, Amálská 2463, Kladno

telefon: 776 432 222

pondělí–pátek: 7:30–19:00

sobota: 9:00–19:00

neděle: 13:00–19:00

VELKÁ DOBRÁ KAVÁRNA, Kladenská 120, Velká Dobrá (u kruhového objezdu)

pondělí: 13:00–19:00

úterý–čtvrtek: 9:00–19:00

pátek–sobota: 09:00–22:00

neděle: 9:00–19:00

 

Začněte den výbornou snídaní a voňavou kávou ve Velké Dobré kavárně. 

Můžete ochutnat třeba naši gratinovanou mozzarelu s čerstvými a polosušenými rajčaty na domácím italském pečivu. Servírujeme také párky z lokálního řeznictví nebo oblíbená sázená vejce s opečenou slaninkou. Milovníky sladkého potěší nadýchané lívance – a samozřejmě náš výběr dortíků ve vitríně.

Velkou Dobrou kavárnu najdete ve středočeské obci Velká Dobrá u kruhového objezdu. To píšeme hlavně pro ty, kteří pofrčí po D6 do Prahy či do Karlových Varů. Odbočka (nejen) na snídani stojí za to a jsme od dálnice dvě minutky

Velká Dobrá kavárna, Kladenská 120, Velká Dobrá (u kruhového objezdu)

pondělí: 13:00–19:00

úterý–čtvrtek: 9:00–19:00

pátek–sobota: 09:00–22:00

neděle: 9:00–19:00

I když se to zatím ještě nezdá, léto je za kopečkem a naše řemeslná zmrzlina značky Bombato může být dalším lákadlem pro zákazníky i ve vaší kavárně, cukrárně, bistru, prodejně nebo restauraci. Spojením se značkou Bombato vsadíte na dobrou kartu: zmrzlina Bombato byla v roce 2021 oceněna jako druhá nejlepší zmrzlina v Evropě na soutěži Gelato Festival World Masters. Porotci – mistři italského gelata – ji poslali do světového finále mezi 28 nejlepších zmrzlin. 

Nebojte se začít s Bombatem, se vším vám poradíme. Vyrábíme luxusní druhy jako Královský nugát, Toskánské tiramisu nebo Rakytník na pomerančích, ale také oblíbenou klasiku – Pravou čokoládu, Bombato jahodu nebo Voňavou vanilku. A nikdy u nás nesmí chybět Letní hruška, oceněná na zmíněné soutěži. 

Ve Velké Dobré kavárně (v naší domovské obci Velká Dobrá) pro vás čas od času chystáme gurmánské akce. Máme za sebou například několik degustačních večerů s dobrým vínem a specialitami ze Španělska nebo třeba valentýnský brunch ve stylu britského čaje o páté. 

Mrkněte na náš Facebook na fotografie.

V tradici příjemných odpolední a večerů plánujeme pokračovat. Nejnověji vás tak zveme na večer Nevinně o víně III, kde na vás čeká degustační menu minitataráčků s vinným párováním – opět pod vedením sommeliéra Jaroslava Procházky. 

Těšíme se na vás v sobotu 4. března 2023. Přijít můžete kdykoliv mezi 16:30 a 18. hodinou. Po 20. hodině večer pokračuje volně v nevinném rytmu s vínem a tapas. Doporučujeme si rezervovat místo. Podrobnosti v pozvánce & menu.

A jakmile se oteplí, těšte se na zmrzlinové degustace.

 

Rok 2022 je za námi. Nebyl lehký, ale snad o to více je důležité si občas najít chvilku radosti a odpočinku. A o to jsme se snažili – dělat vám život trochu sladší

V roce 2022 jsme pro vás otevřeli Velkou Dobrou kavárnu a těší nás, že se pro mnohé z vás stala oblíbeným místem na snídani, kávu a něco sladkého nebo na sklenku vína. I v roce 2023 chystáme ve Velké Dobré kavárně gurmánské večery. Všechny novinky sledujte na facebookové stránce Velké Dobré kavárny. Připomínáme, že nás najdete jen kousíček od dálnice D6, v obci Velká Dobrá u kruhového objezdu. Z Kladna i z Prahy jste u nás cobydup.

Voňavou kávu, naši zmrzlinu Bombato a dorty pro vás máme i nadále v ŇAM ŇAM CAFE v Amálské ulici na Kladně. V listopadu oslavíme 10 let od otevření kavárny.

V roce 2023 bude slavit naše rodinná firma ŇAM ŇAM 30 let od svého založení. Těšíme se, že u toho budete s námi.

Mrkněte ještě ...

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!