Přidejte se k nám

Jsme rodinná firma ŇAM ŇAM vyrábějící vlastní řemeslnou zmrzlinu a dorty. Záleží nám na kvalitě produktů (naše zmrzlina Bombato je jedním z vítězů soutěže o nejlepší řemeslnou zmrzlinu v ČR) i služeb pro naše zákazníky.

Provozujeme také kavárnu ŇAM ŇAM CAFE v Kladně a několik menších prodejen dobrot. Už 28 let děláme lidem život sladší a pořád nás to baví. Chcete se k nám přidat? Aktuálně hledáme posily na tyto pozice:

 

Vedoucí cukrářské výroby

 

Hledáme cukráře/cukrářku a lídra, který si vezme za své vedení výroby. V naší výrobně ve Velké Dobré pečeme oblíbenou dortovou klasiku, naši vlastní řadu ňam ňam zákusků, quiche i několik druhů pečiva. Každý den rozvážíme dobroty do našich kaváren i dalším odběratelům v okruhu 100 kilometrů. Náš cukrářský tým tvoří cukrářky a pekař a dali by se spočítat na prstech obou rukou.

 

Co bude náplní vaší práce? 

Ve spolupráci s námi budete řídit výrobu, což zahrnuje mj. dohled nad prací se surovinami (vč. spoluúčasti na jejich výběru), nastavení rozdělení práce, koordinaci výroby, kontrolu nad dodržováním technologických postupů a hlídání kvality našich dobrot. 

Očekáváme od vás také aktivní zapojení do tvorby produktů – těšíme se na Vaše nápady i na to, jak společně proměníme ve skutečnost položky z naší databáze plánovaných dortů, zákusků a dalších cukrářských výrobků. Kompletní zajištění výroby nového produktu obsahuje mj. ladění surovin a postupu, kalkulace a zaučení ostatních kolegů.

Jsme malá rodinná firma, takže budete v každodenním kontaktu s paní šéfzmrzlinářkou, obchodním oddělením a samozřejmě hlavně s naší partou ve výrobě.

 

Možná jste naší novou kolegyní / novým kolegou právě vy, jestliže:

 

 • jste vyučen/av oboru – potřebujeme, abyste rozuměli řemeslu (výhodou, ale nikoliv podmínkou je předchozí zkušenost na pozici vedoucí výroby)
 • umíte organizovat práci – sobě i druhým
 • orientujete se i v ekonomických aspektech výroby – dokážete např. spočítat náklady na výrobu nového dortu
 • dokážete dobře komunikovat – být důslední, ale přitom spoluvytvářet příjemné pracovní prostředí
 • nebojíte se administrativní práce (umíte na uživatelské úrovni pracovat s počítačem) ani práce přímo ve výrobě (děláte cukrařinu rád/a)
 • ctíte spolehlivost a poctivou práci
 • souzníte s tím, jak to u nás chodí

 

Co je pro nás důležité:

Hledáme člověka, který má seriózní zájem o dlouhodobou práci. Nebudeme si rozumět, pokud často střídáte zaměstnání a jediným důvodem, proč pracujete, je výplatní páska. Chceme, aby se vám u nás líbilo a mohli jste rozvíjet svůj talent a zároveň očekáváme, že vy sami aktivně přispějete k dobrému společnému dílu, jehož výsledky uvidíte v mnoha kavárnách, cukrárnách a restauracích.

  

Když si padneme do oka, tak vám nabídneme: 

 • práci na plný úvazek ve stabilní firmě velké tak akorát (žádná anonymní továrna)
 • mzdu dle Vašich zkušeností
 • prostor pro vlastní rozvoj a uplatnění nápadů a zkušeností
 • férový kolektiv v malé firmě s tradicí od roku 1993
 • prostředí, kde vládne úcta k dobré a poctivé práci
 • slevy na produkty firmy
 • neformální (a nepovinné) firemní akce– třeba letní grilovačku, adventní výlet apod.
 • pracoviště ve Velké Dobré, což je 0,5 km od sjezdu z dálnice D6, 10 minut autem z okraje Prahy, takže i mnozí Pražáci jsou u nás cobydup

 

Chcete péct s námi? Tak nám pošlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. CV a pár vět, proč u nás chcete pracovat.

Těšíme se na vás!

 

 

Cukrář/ka, co chce dělat lidem život sladší

 

Hledáme cukrářku či cukráře, kteří s námi budou péct oblíbenou dortovou klasiku i naši vlastní řadu ňam ňam zákusků a mohou se podílet i na výrobě zmrzliny (to vás naučíme).

Pokud budete chtít uplatnit své cukrářské nápady, dáme vám příležitost. Pokud ale prostě chcete dobře péct a nechcete nic vymýšlet, uvítáme vás stejně rádi!

Sídlíme ve Velké Dobré kousek od stanice autobusu. 

Možná jste naší novou kolegyní / novým kolegou právě vy, jestliže:
 • jste vyučen/a v oboru

 • děláte cukrařinu rád/a
 • ctíte spolehlivost a poctivou práci

 • souzníte s tím, jak to u nás chodí

   

Co je pro nás důležité:

Hledáme člověka, který má seriózní zájem o dlouhodobou práci. Nebudeme si rozumět, pokud často střídáte zaměstnání a jediným důvodem, proč pracujete, je výplatní páska. Chceme, aby se vám u nás líbilo a mohli jste rozvíjet svůj talent a zároveň očekáváme, že vy sami aktivně přispějete k dobrému společnému dílu. (Mimochodem, výsledky své práce pak uvidíte třeba v naší kavárně na Kladně, ale i u mnoha našich odběratelů.)  

 

Když si padneme do oka, tak vám nabídneme:
 • práci na plný úvazek ve stabilní firmě velké tak akorát (žádná anonymní továrna)

 • mzdu 22 000–25 000 Kč dle vašich zkušeností

 • férový kolektiv v malé firmě s 27letou tradicí

 • prostředí, kde vládne úcta k dobré a poctivé práci

 • slevy na produkty firmy

 • neformální (a nepovinné) firemní akce – třeba letní grilovačku, adventní výlet apod.

 

Chcete péct s námi? Tak nám pošlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. CV a pár vět, proč u nás chcete pracovat.

Těšíme se na vás!

 

 

Jinak je ŇAM ŇAM v plné sestavě...

Ale jestli cítíte, že v ŇAM ŇAM byste neměli chybět a chtěli byste přiložit ruku a srdce k našemu dílu, tak to nevzdávejte a svěřte se nám na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Rádi se s vámi seznámíme a kdo ví, třeba se z toho něco vyklube.

Snad nám odpustíte a porozumíte, že budeme reagovat jen na skutečně vážné zájemce.

 

5 důvodů, proč pracovat v ŇAM ŇAM 

1) Pracovní čas strávíte v kolektivu fajn lidí

Ano, víme, že takhle se to píše v lecjakých inzerátech. Ale když u nás je to teď doopravdy dobrý! Nemáme tu intriky, kuchyňkové drby nebo znepřátelené tábory. Proto chceme do našeho týmu posilu, se kterou si sedneme a která se u nás bude cítit příjemně. Jo – a každý je u nás důležitý. Fakt.

 

2) Uplatníte své nápady

Nápad na vylepšení? U nás ho prostě řekneme a když je to dobrý, tak ho proměníme ve skutečnost. Žádné složité korporátní schvalování, žádné vyplňování komplikovaných lejster. Naopak: jsme nadšeni, když přemýšlíte o své práci a navrhujete, jak ji dělat ještě o něco lépe. A je to super pocit vidět, že vaše inovace se chytla cobydup.

 

3) Vaším oborem bude sladký svět poctivých dortů a zmrzliny

Uvidíte, že váš/náš obor vám bude leckdo závidět… Děláme samé dobroty – poctivě, dlouho a dobře. Naší prací lidem zpříjemňujeme život: naše výrobky tvoří kulisu rodinných setkání, rande nebo prostě obyčejných dnů, kdy se lidé chtějí odměnit nebo si vylepšit náladu. Zmrzlina, dorty, quiche – to jsou pozitivní emoce.

 

4) Budete součástí rodinné firmy s tradicí od roku 1993

Jsme velcí tak akorát a máme za sebou příběh. Nejsme zelenáči, ale ani jsme neustrnuli na místě, pořád jdeme dopředu. Šéf, pan kavárník, vás bude znát jménem a rád si s vámi dá kafe. A uvidíte, jak paní kavárníková, naše šéfzmrzlinářka, vymýšlí limitovanou řadu zmrzliny…

 

5) Vaše práce nezapadne

Už jste v práci zažili, že jste se mohli přetrhnout, ale šéf si toho ani nevšiml, ba ani vám nepoděkoval? To se u nás nestane. Vážíme si dobré práce. Když to jde, přidáváme peníze. Máme taky pár speciálních benefitů, třeba slevy na naše dobroty.

 

Hm, to zní dobře. A co nějaká nevýhoda?

Nevýhoda je, že se u nás fakt pracuje. Bez práce nejsou koláče. Ani dorty, ani zmrzlina. Ale pro lidi, které hledáme, to nevýhoda není, protože když děláte pestrou práci s pozitivními emocemi a ve fajn kolektivu, tak vás baví a jde to mnohem snáz.

 

 

 

 

 

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!