Přidejte se k nám

Jsme rodinná firma ŇAM ŇAM vyrábějící vlastní řemeslnou zmrzlinu a dorty. Záleží nám na kvalitě produktů (naše zmrzlina Bombato je jedním z vítězů soutěže o nejlepší řemeslnou zmrzlinu v ČR) i služeb pro naše zákazníky.

Provozujeme také kavárnu ŇAM ŇAM CAFE v Kladně a několik menších prodejen dobrot. Už 27 let děláme lidem život sladší a pořád nás to baví. Chcete se k nám přidat? Aktuálně hledáme posily na tyto pozice:

 

Obsluha kavárny, prodej zmrzliny a dortů v ŇAM ŇAM CAFE

Hledáme obsluhu do naší stylové kavárny ŇAM ŇAM CAFE na Kladně. Nástup a zaučení během října 2020.

 

Možná jste naší novou kolegyní / novým kolegou právě vy, jestliže:
 • dáte stejnou vášeň do přípravy prvního i dvacátého šálku kávy

 • dokážete po zaučení hostům představit naše produkty („A jak chutná to toskánské tiramisu?“)

 • zvládnete kouzlit se zmrzlinářskými kleštěmi, obsluhovat myčku i spočítat kasu

 • umíte pracovat rychle, ale vždy si najdete čas podívat se hostovi do očí

 • nezapomínáte na detaily (ta správná lžička ke kávě i zmrzlině)

 • je milý úsměv přirozenou součástí vaší tváře

 

Není rozhodující, kolik let praxe máte nebo jestli ovládáte všechny řemeslné dovednosti. Dokážeme vás leccos naučit. Ale potřebujeme, abyste měli chuť se do toho pořádně opřít. A hledáme někoho, kdo nestřídá práce jednu za druhou.

 

 

Když si padneme do oka, tak vám nabídneme:
 • práci na plný úvazek ve stylovém prostředí kavárny s prvorepublikovým nádechem

 • plat, za který si sice nekoupíte mercedes, ale trpět nedostatkem taky nebudete (po zaučení hrubá mzda 23 000–26 000 Kč)

 • možnost pracovat s top řemeslnou zmrzlinou v ČR a se špičkovým kávovarem (a to je fakt radost, jako když řídíte rolls-royce)

 • férový kolektiv v malé firmě s 27letou tradicí

 • prostředí, kde vládne úcta k dobré a poctivé práci

 • slevy na produkty firmy

 • neformální (a nepovinné) firemní akce – třeba letní grilovačku, adventní výlet apod.

 

Přečtěte si, jak to u nás chodí. 

Je to vaše práce snů? Tak nám CV a pár vět, proč u nás chcete pracovat, na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu připište „Obsluha kavárny“.

Těšíme se na vás!

 

Cukrář/ka, co chce dělat lidem život sladší

Hledáme cukrářku či cukráře, kteří s námi budou péct oblíbenou dortovou klasiku i naši vlastní řadu ňam ňam zákusků a mohou se podílet i na výrobě zmrzliny (to vás naučíme).

Pokud budete chtít uplatnit své cukrářské nápady, dáme vám příležitost. Pokud ale prostě chcete dobře péct a nechcete nic vymýšlet, uvítáme vás stejně rádi!

Sídlíme ve Velké Dobré kousek od stanice autobusu. 

Možná jste naší novou kolegyní / novým kolegou právě vy, jestliže:
 • jste vyučen/a v oboru

 • děláte cukrařinu rád/a
 • ctíte spolehlivost a poctivou práci

 • souzníte s tím, jak to u nás chodí

   

Co je pro nás důležité:

Hledáme člověka, který má seriózní zájem o dlouhodobou práci. Nebudeme si rozumět, pokud často střídáte zaměstnání a jediným důvodem, proč pracujete, je výplatní páska. Chceme, aby se vám u nás líbilo a mohli jste rozvíjet svůj talent a zároveň očekáváme, že vy sami aktivně přispějete k dobrému společnému dílu. (Mimochodem, výsledky své práce pak uvidíte třeba v naší kavárně na Kladně, ale i u mnoha našich odběratelů.)  

 

Když si padneme do oka, tak vám nabídneme:
 • práci na plný úvazek ve stabilní firmě velké tak akorát (žádná anonymní továrna)

 • mzdu 22 000–25 000 Kč dle vašich zkušeností

 • férový kolektiv v malé firmě s 27letou tradicí

 • prostředí, kde vládne úcta k dobré a poctivé práci

 • slevy na produkty firmy

 • neformální (a nepovinné) firemní akce – třeba letní grilovačku, adventní výlet apod.

 

Chcete péct s námi? Tak nám pošlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. CV a pár vět, proč u nás chcete pracovat.

Těšíme se na vás!

 

 

Jinak je ŇAM ŇAM v plné sestavě...

Ale jestli cítíte, že v ŇAM ŇAM byste neměli chybět a chtěli byste přiložit ruku a srdce k našemu dílu, tak to nevzdávejte a svěřte se nám na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Rádi se s vámi seznámíme a kdo ví, třeba se z toho něco vyklube.

Snad nám odpustíte a porozumíte, že budeme reagovat jen na skutečně vážné zájemce.

 

5 důvodů, proč pracovat v ŇAM ŇAM 

1) Pracovní čas strávíte v kolektivu fajn lidí

Ano, víme, že takhle se to píše v lecjakých inzerátech. Ale když u nás je to teď doopravdy dobrý! Nemáme tu intriky, kuchyňkové drby nebo znepřátelené tábory. Proto chceme do našeho týmu posilu, se kterou si sedneme a která se u nás bude cítit příjemně. Jo – a každý je u nás důležitý. Fakt.

 

2) Uplatníte své nápady

Nápad na vylepšení? U nás ho prostě řekneme a když je to dobrý, tak ho proměníme ve skutečnost. Žádné složité korporátní schvalování, žádné vyplňování komplikovaných lejster. Naopak: jsme nadšeni, když přemýšlíte o své práci a navrhujete, jak ji dělat ještě o něco lépe. A je to super pocit vidět, že vaše inovace se chytla cobydup.

 

3) Vaším oborem bude sladký svět poctivých dortů a zmrzliny

Uvidíte, že váš/náš obor vám bude leckdo závidět… Děláme samé dobroty – poctivě, dlouho a dobře. Naší prací lidem zpříjemňujeme život: naše výrobky tvoří kulisu rodinných setkání, rande nebo prostě obyčejných dnů, kdy se lidé chtějí odměnit nebo si vylepšit náladu. Zmrzlina, dorty, quiche – to jsou pozitivní emoce.

 

4) Budete součástí rodinné firmy s tradicí od roku 1993

Jsme velcí tak akorát a máme za sebou příběh. Nejsme zelenáči, ale ani jsme neustrnuli na místě, pořád jdeme dopředu. Šéf, pan kavárník, vás bude znát jménem a rád si s vámi dá kafe. A uvidíte, jak paní kavárníková, naše šéfzmrzlinářka, vymýšlí limitovanou řadu zmrzliny…

 

5) Vaše práce nezapadne

Už jste v práci zažili, že jste se mohli přetrhnout, ale šéf si toho ani nevšiml, ba ani vám nepoděkoval? To se u nás nestane. Vážíme si dobré práce. Když to jde, přidáváme peníze. Máme taky pár speciálních benefitů, třeba slevy na naše dobroty.

 

Hm, to zní dobře. A co nějaká nevýhoda?

Nevýhoda je, že se u nás fakt pracuje. Bez práce nejsou koláče. Ani dorty, ani zmrzlina. Ale pro lidi, které hledáme, to nevýhoda není, protože když děláte pestrou práci s pozitivními emocemi a ve fajn kolektivu, tak vás baví a jde to mnohem snáz.

 

 

 

 

 

Mrkněte ještě ...

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!